Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
Мре луѓе дајте помош околу C.S 1.6 бидејки не сакка да ми ги прими IP адресите!!pls help!!
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Мре луѓе дајте помош околу C.S 1.6 бидејки не сакка да ми ги прими IP адресите!!pls help!!
Како ги аднуваш? Дали имаш нов пач, мислам тоа може да е. Пробај симни го пачот од cs.kajgana.com и види дали има промени :)
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
error SVC_BAD

dali na nekoj mu se pojavuva ovoj eror koga igra kanter(moze da se vidi vo konzola) i dali ima nekoj spas od nego???
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
34
Поени од реакции
1
Луѓе помагајте, инсталирав тоа инјецтед 4.9 и пак ме кика од сервер вика немам инсталирано?
или ја сум ептен дрво или нешто не иде? пред некој ден играв
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Прво оклучи схе па после оклучи играта и пукај.. не би требало да те кика..

Ај ако може да се даде линк за схе зш незнам од кај да го слегнам го нема на сајтовите .. :)
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Фала ман.. али не ми ја отвара схе страната :S затоа барам линк .. :)
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Како бе не ја отвара, мене ми ја отвараше, еве ти го закачив на рапидшер(free е програмот, не го бришете постов, нека се снајде дечакот :))

Тука
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
Напишано од aDWERE:Како ги аднуваш? Дали имаш нов пач, мислам тоа може да е. Пробај симни го пачот од cs.kajgana.com и види дали има промени :)

јас:Нема промени одма да ја стартувам играта не сака да се пушти ми се појавува дека не може да се пушти па ако мозете дај помогнете ми околу тоа но ако не можете :toe:-то е то
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
јас:Нема промени одма да ја стартувам играта не сака да се пушти ми се појавува дека не може да се пушти па ако мозете дај помогнете ми околу тоа но ако не можете :toe:-то е то
Ај пробај симни си ја од cs.kajgana.com верзијата и пачот, и види дали ќе работи... ако веќе не си ја симнал :)
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
adWARE se snimav od tuka i patc i verzijata no nisto od toa
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
adWARE nisato od tie instrukcii sto mi gi dade povtorno ne saka
:toe:nema veze
pozdrav:salut:
 
Член од
14 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Абе ќе ми каже некој како се месте амх ??:):D! PoZz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom