Кој е најдобар CS клан во Македонија?

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
абе незнам им ги заборајв имињата на играчите, ама мислам кланот кратенка имаше kgn, незнам што значи целосно името, ама ептен јаки беа немам зборој, ги знае некој ?
 

KaSpeR[MkD]

There Is The Machine
Член од
17 април 2007
Мислења
131
Поени од реакции
1
Abe ziks KGN = Kajgana :pos2::pos2:
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Abe uste ne mi kazavte sto znaci [i.r.b]
 
Член од
11 мај 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Abe iskreno da ti kazhem neznam ta4no shto beshe neshto kao Bots ova ona mislim deka e ... ama eve moete da go prashate Crow on bi mozhel da vi kazhe poshto ka shto znam toj e osnova4 na [i.r.b] timot . Poz :D
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
238
Поени од реакции
2
DangerouZ напиша:
Abe iskreno da ti kazhem neznam ta4no shto beshe neshto kao Bots ova ona mislim deka e ... ama eve moete da go prashate Crow on bi mozhel da vi kazhe poshto ka shto znam toj e osnova4 na [i.r.b] timot . Poz :D
opa? od kogaj sum jas osnovac? haha

wtf :D
 

bodlikav

a.k.a C.Ronaldo
Член од
25 јануари 2007
Мислења
529
Поени од реакции
6
Можда мислел на [C.s.V!!!] ама направил грешка =)
 
Член од
11 мај 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Od kj znam ja mene mi kazhaja deka prvo ti si igral mene toa najmalce mi e vazhno i4 ne me sekira samo kazhaf ka shto mi kazhaja i ka shto mislev deka e i to ... aj poz.
 
Член од
15 февруари 2007
Мислења
238
Поени од реакции
2
DangerouZ напиша:
Od kj znam ja mene mi kazhaja deka prvo ti si igral mene toa najmalce mi e vazhno i4 ne me sekira samo kazhaf ka shto mi kazhaja i ka shto mislev deka e i to ... aj poz.
Ти имаш измешано нешто, пошто ја последниот основан тим што го имав напраено со македонци у него беше ***666*** во кој бевме јас, дамир, пепиќ и уште двајца што редовно ги мењавафмо...

:)

Најдобар CS клан у мк на мене ми нема никакво значење затоа што ни еден од тие кланови нема направено нешто посебно на светска/европска сцена - за балкан незнам. Не дека не се може, туку одсеченоста од целиот свет ни правеше голем проблем до пред некое време, и сега ќе треба малку да помине додека се дигне таа наша македонска гејминг сцена на повисоко ниво.
 
Член од
11 мај 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Dobro Be ! Take Mi Kazhaja .!. Me Boli Dali Si Go Naprael Ti Ili Ne ! aj poz.
 
E

error

Гостин
претпоставувам ти играш во тој клан.. ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom