Секс во кола?

Член од
20 мај 2011
Мислења
47
Поени од реакции
13
hahah ama cek si imala sex u kola so drugarkati ? ili 3ka so decko i drugarkati i ti ... :) hahaha
xaxaxa izgleda ne sum objasnila dobro, se raboti za dve razlicni situacii, i da sum imala so decko, ne so drugarkava ili trojka :), ama na ova isto mesto pa zatoa i povrzav.

--- надополнето ---

Требало да го фатите со другарка ти и да го растурите .... да видиме дали ке му текне да упражњава друг пат на празно :)
:) pa drugarkava pocna da mu vika nesto i jas i zatvoriv prozor i gas do daska, abe sega mi e smesno ama mnogu bese jezivo, ufff odvratno.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Сум имал и не сум импресиониран многу, за орален си брка работа посебно ако е расположена да голта :), за останато преферирам кревет, дрво, кујнски елементи, итн.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Уф, во кола, на хауба, до кола... секаде :) Мене не ми е некој филм сексањето во кола, ама кога се нема каде, и тоа е добро :) На дечко ми не му е мала колата, ама ние и двајцата сме блесави, па не не собира. Иначе најчесто на предно совозачко, спуштено, ако идеме со некоја извитоперена мисионерка, а во случај да идеме со cowgirl, задно седиште, средина, и неговата рака на моето теме да не си ја ѕвекнам главата..... :)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Уф, во кола, на хауба, до кола... секаде :) Мене не ми е некој филм сексањето во кола, ама кога се нема каде, и тоа е добро :) На дечко ми не му е мала колата, ама ние и двајцата сме блесави, па не не собира. Иначе најчесто на предно совозачко, спуштено, ако идеме со некоја извитоперена мисионерка, а во случај да идеме со cowgirl, задно седиште, средина, и неговата рака на моето теме да не си ја ѕвекнам главата..... :)
Да не имате случајно кука на колата, барам ми треба да однесам приколка до Крани
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
217
Поени од реакции
27
абре подобро од кревет дома нема.............а додека за во кола добро е да пробаш еднаш ако ти се допага правај го таму јас имам пробано и не ми се неш големи импресиите зошто ако свршиш во кола утрото ке треба да ја периш па парфемче да прснаш па ако имаш некој скап парфем па ке ти е мака да прснаш и ред работи хахаха така да кој има желба и женска што сака да пробува нови работи пробајте слободно само пазејте на кое место одите оти може и казна да ве сполете а казните за секс на јавно место се од 500 до 2000 евра :D:D
 

Violent Femme

I am as lovely as a dream in stone..
Член од
27 мај 2011
Мислења
725
Поени од реакции
525
Не бе дечко ми нема кола :P на точак
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Уште ако е колата земена од Рент а Кар или е сеуште на Лизинг се чуствувате како да сте на поседок или како на одмор?
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Само во мојата,си го знам многу добро задното седиште,знам кај да ја ставам раката,каде да се потпрам,коленото ова она.Додека на гостински терен сум слаб, кај мене ко Наполи на домашен сум јак.
 
Член од
24 јули 2011
Мислења
11
Поени од реакции
0
јака тема :) да биде негде на јавно место мислам да ја паркираш у центар негде и колата да биде по голема и со амортизери :) хаха и кога ке ти скока женската сите да можат да се чудат да викаат што скокат колава хахаха :))) блјаблјаблја.. х)))
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Booo ! Ich ne mie interesno vkola. Bashka nema mesto nitu nishto :) Ama interesno e film da prajsh dodeka vozi on ;)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Booo ! Ich ne mie interesno vkola. Bashka nema mesto nitu nishto :) Ama interesno e film da prajsh dodeka vozi on ;)
Еве едно мое сценарио за филм... Он вози а ја и ти на задње седиште.... мрак се спушта... затемнување на сцена...
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Еве едно мое сценарио за филм... Он вози а ја и ти на задње седиште.... мрак се спушта... затемнување на сцена...
HAHAHA :) Ama film !! ;) Samo sho rekof ne biva vo kola :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom