Секс во кола?

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Да бе и да се лупниш во некое дрво!!!
Јок бе дрво!!! Си гледаш и си уживаш...
Димитри, кола со т.н. дамски менувач...Тоа ти е првите Фиат 1300 и сл. на нив на кои рачката од менувачот се наоѓа на столбот на воланот, каде обично стои онаа рачка за брисачите.
Плус, на 1300 предните седишта се скоро споени едно до друго, а се спуштаат 180 степени, и се формира спална...
Исто и некои модели од постарите Шкоди, но тие имаат менувач долу...
Е тоа ви е кола за секс.
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
89
Поени од реакции
0
често го правиме ТОА со мојот момак у кола
не оти нема каде, туку баш од забава
а и плус си земаме винце, мезце нешто и идеме некаде у курац, надвор од градот
и си правеме све што ни се прави до сабајле (пошто тогаш татко му му ја зима колата да иде на работа човекот):pos2:

и така ви викам, супер е у кола, дури и сексто е различен и секако подив
:vozbud:
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
Јок бе дрво!!! Си гледаш и си уживаш...
Димитри, кола со т.н. дамски менувач...Тоа ти е првите Фиат 1300 и сл. на нив на кои рачката од менувачот се наоѓа на столбот на воланот, каде обично стои онаа рачка за брисачите.
Плус, на 1300 предните седишта се скоро споени едно до друго, а се спуштаат 180 степени, и се формира спална...
Исто и некои модели од постарите Шкоди, но тие имаат менувач долу...
Е тоа ви е кола за секс.

:) jbg neam takva, ama bas bi sakal so avtomatski poso ako ova se slucuva u grad ke mora da se iskrivis da ja butnes rakata pod nea za da smenis brzina :) ke se iskrivis ama nikako da ja prekines :pos2:
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
a seks u 205 na zadno? mislam deka 2 nedeli posle toa me bolese grbot, potesno u zivot nikad ne mi bilo :) klaustrofobija da te fati u taa kola na zadno :pos2:

ja pozajmiv samo ednas od bratuced mi i nikad vise :) sega svakjam zasho on ima hronicni problemi so grbot :pos2:
 
Член од
25 август 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
U kola ? Nikad , tesno e ama na hauba , toa e veke sex .
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
a seks u 205 na zadno? mislam deka 2 nedeli posle toa me bolese grbot, potesno u zivot nikad ne mi bilo :) klaustrofobija da te fati u taa kola na zadno :pos2:

ja pozajmiv samo ednas od bratuced mi i nikad vise :) sega svakjam zasho on ima hronicni problemi so grbot :pos2:
Е у 205 има друга техника:
Соборуваш задните седишта нанапред и добиваш простор со рамен под во висина на багажникот, а предните седишта докрај истуркани нанапред.
Добиваш солиден простор за работа. Ако ти е и тоа тесно, отворена вратата од багажникот и маваш бе брат!
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Е у 205 има друга техника:
Соборуваш задните седишта нанапред и добиваш простор со рамен под во висина на багажникот, а предните седишта докрај истуркани нанапред.

Добиваш солиден простор за работа. Ако ти е и тоа тесно, отворена вратата од багажникот и маваш бе брат!
Да точно! и тоа како има местенце....

Или само предните да се спуштат... незнам дали е расипано :) но можам на 205ката да го спуштам баш мнооогу :) ако го кренам задното седиште

 

Brutal

Enemy Of God
Член од
27 март 2007
Мислења
168
Поени од реакции
3
СУм имал неколку пати у Land rover Discovery 3 на татко ми,имаше доста простор за работа..не би се двоумел пак да го направам истото .. :vozbud:
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
U kola ? Nikad , tesno e ama na hauba , toa e veke sex .

ej na hauba e film :) si iskacas taka samo patikite na tebe, moze i maica, kolku da ne ti zaladi. Gore negde na vodno u tie skrisnite kaj sho nikoj ne te gleda, ne tie pokraj patot. Si rabotis na raat, prostor kolku sakas, si pirka vetre i ti gi gali testisite. MERACI
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
сум имала и на предно и на задно и на хауба.на задно е најудобно,ама и на предно не е лошо.а на хауба е малку неудобно:((
 

Kajgana Shop

На врв Bottom