Логови

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
вечер следуват PASTE од раскинувањето на најкратката врска во светот :tapp:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
ам добро сеа види како ми се обраќат па јасно ке ти е
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
колку зборвит културно, ко Да не е од Охрид, ебате папучарот ...

кутрите машки од пекари до бизнисмени и арамии

само се обидуват да фатат некоја преку Msn

тапа.......


ме интересира тоа со пекарот

знаиш со може да направиш

да му кажеш секој ден ке те бацам у образ за едно лепче бесплатно
а кога ке дојдат гости ондак едно лапање удриш за бесплатни погачи и останати млечни производи

на крај може sex за пекара ама тоа коа ке пораснеш :vozbud:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Позитивецу... станува збор за 14 годишни девојчиња и мислам дека постот во поголем дел не ти е на место.
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
lola
неморат вакви реакции,го ставив за зезање.............не олку озбилно да сфатит некој
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.024
чекајте утре продолжение...немат никако да можам да го откачам,секој ден ќе ви постирам....само денес 2 блока му дадов
а како е можно 2 блока да му дадеш жити се?
бар на моево мсн еднаш блокираш и толку.или интересен ти е малиот па ај да се позанимавеме и на кајгана манги ќе се праиме,
абе деца,деца уште не знаете дека не чини со чувства да си играте.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Се обидувам од сабајле да мислам зборови со кој нема да ме банираат, ама тешко. Емкаа најискрено кур не ме боли за твоите авантури, уште помалце и кога се обидуваш да направиш смешно од нешто што не е... Не знам дали ја сфаќаш темата... види 100 поста после пиши си... течитам и ништо нема смешно/интересно, сака да те ебе батево, ама ти очигледно имаш ебач и нејќеш со него. енд оф факинг стори не мора сите да читаме за тебе и пекарот...ако веќе пишуваш пиши нешто кај шо го зафркаваш...(демек дај ми кифла безпари и триста глупости) немој вака од такт да ме вадиш.:tapp::tapp:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
а како е можно 2 блока да му дадеш жити се?
бар на моево мсн еднаш блокираш и толку.или интересен ти е малиот па ај да се позанимавеме и на кајгана манги ќе се праиме,
абе деца,деца уште не знаете дека не чини со чувства да си играте.
И јас мислам така... нема ништо посебно смешно во разговорот...:toe:.
Едит: Крејзи во постот над мене ти кажа баш како што е :) :).
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
Се обидувам од сабајле да мислам зборови со кој нема да ме банираат, ама тешко. Емкаа најискрено кур не ме боли за твоите авантури, уште помалце и кога се обидуваш да направиш смешно од нешто што не е... Не знам дали ја сфаќаш темата... види 100 поста после пиши си... течитам и ништо нема смешно/интересно, сака да те ебе батево, ама ти очигледно имаш ебач и нејќеш со него. енд оф факинг стори не мора сите да читаме за тебе и пекарот...ако веќе пишуваш пиши нешто кај шо го зафркаваш...(демек дај ми кифла безпари и триста глупости) немој вака од такт да ме вадиш.:tapp::tapp:

сеа shotgun и идеме убиство на пекарот и емка и правиме
Romeo i Julia сценарио
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.979
Поени од реакции
12.531
Се обидувам од сабајле да мислам зборови со кој нема да ме банираат, ама тешко. Емкаа најискрено кур не ме боли за твоите авантури, уште помалце и кога се обидуваш да направиш смешно од нешто што не е... Не знам дали ја сфаќаш темата... види 100 поста после пиши си... течитам и ништо нема смешно/интересно, сака да те ебе батево, ама ти очигледно имаш ебач и нејќеш со него. енд оф факинг стори не мора сите да читаме за тебе и пекарот...ако веќе пишуваш пиши нешто кај шо го зафркаваш...(демек дај ми кифла безпари и триста глупости) немој вака од такт да ме вадиш.:tapp::tapp:
те терам да читаш?не! темава е за то,мене ми идат то ко заебанција,никој друг пред тебе не се пожали,ако не ти беше интересно не мораше да го читаш...јас бар така прам,нешто шо не ми е интересно после 1 реченица го баталам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom