Ако би можеле да бирате, каде и со кого би сакале да сте сега?

R

reactive89

Гостин
Било каде само не тука... сакам било каде, сам... потполно сам... ништо и никој не ми треба...:uvo::tapp:
 

Annabel

Неутрална*
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.298
Поени од реакции
183
На некоја планина затрупана со снег...во некоја дрвена куќичка...со камин и топло чоколадо...со многу бакнежи и прегратки мммм :back:
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Во моментот поради тоа што сум многу напната и нервозна би сакала де заминам некаде
1. каде што е топло
2. каде што ќе бидам сама
3. каде што ќе уживам не замарајќи се за ништо

ама тоа моментално не е возможно затоа ќе мора да се задоволам и со седењето дома:tapp:
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Што подалеку од тука (од злобна личност за која мислев дека ми е најблиска :tapp: ),негде сам без никој и да одморам од сите замрања и сите околу мене...не ми треба НИКОЈ!!!!!:nenene::nenene:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Во моментот поради тоа што сум многу напната и нервозна би сакала де заминам некаде
1. каде што е топло
2. каде што ќе бидам сама
3. каде што ќе уживам не замарајќи се за ништо

ама тоа моментално не е возможно затоа ќе мора да се задоволам и со седењето дома:tapp:
Може и јас да дојдам со тебе таму:vozbud: ама ќе треба да се откажиш од второто барање
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
шо знам ... негде далеку сам во некоја планина кај шо има мн снег, отсечен од светот ... или па да сум негде со неа ...
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
многу ми студииииииииииии


било на кое место само да грее сонце и да е температурата над 25 :vozbud::vozbud::vozbud:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.462
Поени од реакции
47.332
било каде,со главата заринкан меѓу две цицки!! :):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom