Кој фудбалер ве нервира?

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
За да се растерети темата Лига на Шампиони ја префрлувам расправата овде.Карајте се колку сакате ама само не ми го спомнувајте Шевченко, сакам да останам доследен на моето ветување.А и кажав доволно за него.Дајте некој друг малку.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Франческо Тоти!
Типот е одличен фудбалер, али неговото однесување и ароганција ме нервира многу :evil: Не сум сигурен, ама мислам дека имаше плукнато некој играч или судија - поправете ме ако грешам 8)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Gi ima povekje :

Sevcenko, Ronaldo, Toti, Barthez, Christiano Ronaldo - ne mozham da gi svaram uopshte!!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Па нема толку простор на форумов за да се искажам :lol:

Да почнеме
Руд ван Коњ Нистелрој
Вејн Руни
Франческо Тоти
Роналдо
Кристијано Роналдо
Марко Матераци
Кристијан Виери
Браќата Невил
Денис Беркамп
Алан Смит
Оливер Кан
Раул, Фиго
и поситни играчи: Амброзини, Кјуел, Њуњез... и не ми текнуваат уште, не сум спиен, ако ми текне уште некој благовремено че бидете известени :wink:
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Роналдо, Фиго, Бекам, Раул, Пујол, Шевченко, Кафу, Емерсон, Руни, Кристијано Роналдо, Анри, Дрогба, Макелеле...
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
И јас да ги додадам Раул, Роналдо, Пипо Инѕаги, Амброзини 8)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ги заборавив: Адриано, Шевченко, Саха, Балак, Алдо Душер и Тристан (Ла коруња) Руфете, Албелда, Бараха, Фиоре, Ангуло, Роберто Карлос, Салгадо, Луиџи ди Бјаџо, Панучи, Куфре, Делас и сите грчишта, Саво Милошевиќ, Краљ, Шаќири, браќата Крстеви, Чадиковски, Горан Ставревски, за Дудек жал ми е :( , Сол Кембел, цела екипа на Фулам, Мијатовиќ, Ли Бојер и тн... :lol:

со трето продолжение подоцна :lol:

ПС ме мрзи да објаснувам за секого зошто го мразам, па ако има некое прашање радо би ви одговорил :lol:

Со темница :lol: се обележани поомразените
 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Radical Boy напиша:
Куфре, Саво Милошевиќ, Краљ, Сол Кембел, цела екипа на Фулам, Мијатовиќ, Ли Бојер и тн... :lol:
За сите те сфаќам и те поддржувам, само не сфаќам зашто цела екипа на Фулам. Те зезнале на обложување и сл. или што?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Фулам ми е одвратна циганска екипа, и незнам зошто но одкако влегоа во премиер сакам да испаднат. Се надева догодина ќе испаднат. Иначе не е за кладилница, така ми ствараат гасови во стомакот кога ги гледам :lol:

И ван дер Сар заборавив да го наведам како поодвратните :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Gizo напиша:
StenmarC напиша:
Амброзини 8)
:D :D сите што навиваат за Милан го мразат Амброзини
:lol: :lol: :lol:
Го мрзам и Анчелоти НАЈМНОГУ НА СВЕТ.... Абе колку се нервирав порано кога праеше измени од типот. Го вади Сидорф, Руи Коста, го става Броки, или Костакурта ... лелелеле да сум сега на местото на Хитлер, знам од каде ќе почнам со требењето
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Тоти ми е најгадна фаца у цела историја на фудбал.
Не знам зошто, ама ненормално го мразам еј. Би го убил!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom