Фан клуб: Работнички

Член од
10 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
3
Слушам сте го сркнале од фени?
tebe ic kur da ne te boli i vie bolji nema da pominete
jebiga nov poraz od seljacite feni, ovoj pat so 72-65
abe da ne ste bile na nekoja tabla sinoka pa tripate? so vi e na vas be? od 1 post so napisav deka nie od 1060 sme naj jaka podgrupa ve fati paranojata i si napraivte 300 filmovi. fakt e deka 1060 sme naj jaka ekipa u cpb i toa nekomu izglea ne mu se sviga. so kur ne e jasno? koj barase rcka so nas si dobi po glava. moabetot mi bese deka vo sekoja navijacka grupa si ima edna grupa sto e glavna. taka vo delije se glavni belgrad bojs, vo grobari alcz. u cpb glavni sme nie. toa e toa. nie ne se zakacame so nikogo toa od prosliot pat neka bide lekcija za site. stom nas pripadnik nekoj zakaca nie site sme dolzni da go branime. i pak ke kazam ne si igrajte so ogin ne turajte u usta luge od gorce
sedete si mirni i krstete se u nas da ne vi se desi havarija kako na tie u duplata dvojka
a ti be konju sto pases i-li pusis treva nemoj ti na mene ip adresi kurac palac da ne te snajde nesto nepredvideno. on ke mi kazuel mi probil ip adresa. ako znaes koj sum ke me najdes lesno po ip adresata a ne da mesas babi i zabi i da spomnuvas treti luge ovde. RED BOY se pretstavuvas kako covek od gorce a pisuvas protiv covek od gorce. toa u nase maalo go nema. se gleda deka si nekoj centarski peder ili nekoj maneken stom taka zboris. drzi si ja ustata zatvorena da ne ti ja zatvorime nie! gorce ne e centar da ogovara svoi luge toa moze samo vo pederski maala da go ima! RED BOY ti i ponatamu probivaj ip adresi a ja na sve zensko sto imas u familija da im gi probijam membranite ako imas nekoj nevina socuvana
pozdrav od ekipata na klipov
nego imajte u glava deka treba da napunime cela sala za na sledno derbi da im pokazeme na seljacite kako grmi gratski park.
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
За ние како ке поминеме ке правиме муабет у среда,а тоа што ве плеска фени дома/гости е ваш проблем и мене ама баш ич не ме боли курот така да кршете глава и мобилизирајте се уште сега за со нас,пошто само така ке напуните сала т.е. FAMILY ке ви ја напуни салата а не работнички
а за екипава на клипов немам зборови,шутка за пред камери :D поз
 
Член од
10 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
3
abe toa nas feni so ne plesnal denes tebe ic kur da ne te boli. vasiot problem se vika RABOTNICKI koj 20 godini vi go kine gzot. sea sme jako mobilizirani taka da ke krcka salata i ke bidete pod opsada 2 saata. ama sega ne e kako porano da se kurcite u nasa sala pominaa tie vreminja a za ekipava na klipov ako imas zalbi i poplaki mozes da urgiras preku tvojot vodza
sega ke gi molite cickovcite policajci da ve cuvaat cela utakmica
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
хахахахахахахахахахахахахахахахах немам проблем ние друже си газиме,како на терен така и на трибина.....ни најака мобилизација не ве вади од гомната во кои сте западнати подолго време,ПА ВИЕ НЕ ПОСТОИТЕ!!! Собирање само на утакмица против МЗТ не значи ништо,така да поздрави и честитки за победата денеска во кавадарци
драчево,припор,ѓорче АУУУУУУУУУУ
 
Член од
10 март 2011
Мислења
23
Поени од реакции
3
u koi gomna sme zapadnati be ovcar na sekoja utakmica ne ima po 200-300 a na derbi u boris bevme poveke od vas 2 pati! sega vo selodrom ne prestanavme da peeme i pokraj porazot za razlika od vas sto navivanjeto vi bese za taa cifra cista mizerija. ocigledno te boli so celo skopje e so rabotnicki bas od dracevo do gorce. sedi si u toa getoto i idi navadi ja pcenkata!
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
Абе што те ебам,не се замарам више.....стопан од ѓорче ке ми вика овчар аииииииииииииш
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
еееееееееееееееееееееееееееееееееееееејх сеа и ти.....дај не ме вреѓај до толку,греота
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Лавовско срце не го валкај фан клубов.Не прави се некој јак,плукаш по твоите бе,се читаш ки што пишуваш.:tapp:
 
M

marko 1996

Гостин
tebe ic kur da ne te boli i vie bolji nema da pominete
jebiga nov poraz od seljacite feni, ovoj pat so 72-65
abe da ne ste bile na nekoja tabla sinoka pa tripate? so vi e na vas be? od 1 post so napisav deka nie od 1060 sme naj jaka podgrupa ve fati paranojata i si napraivte 300 filmovi. fakt e deka 1060 sme naj jaka ekipa u cpb i toa nekomu izglea ne mu se sviga. so kur ne e jasno? koj barase rcka so nas si dobi po glava. moabetot mi bese deka vo sekoja navijacka grupa si ima edna grupa sto e glavna. taka vo delije se glavni belgrad bojs, vo grobari alcz. u cpb glavni sme nie. toa e toa. nie ne se zakacame so nikogo toa od prosliot pat neka bide lekcija za site. stom nas pripadnik nekoj zakaca nie site sme dolzni da go branime. i pak ke kazam ne si igrajte so ogin ne turajte u usta luge od gorce
sedete si mirni i krstete se u nas da ne vi se desi havarija kako na tie u duplata dvojka
a ti be konju sto pases i-li pusis treva nemoj ti na mene ip adresi kurac palac da ne te snajde nesto nepredvideno. on ke mi kazuel mi probil ip adresa. ako znaes koj sum ke me najdes lesno po ip adresata a ne da mesas babi i zabi i da spomnuvas treti luge ovde. RED BOY se pretstavuvas kako covek od gorce a pisuvas protiv covek od gorce. toa u nase maalo go nema. se gleda deka si nekoj centarski peder ili nekoj maneken stom taka zboris. drzi si ja ustata zatvorena da ne ti ja zatvorime nie! gorce ne e centar da ogovara svoi luge toa moze samo vo pederski maala da go ima! RED BOY ti i ponatamu probivaj ip adresi a ja na sve zensko sto imas u familija da im gi probijam membranite ako imas nekoj nevina socuvana
pozdrav od ekipata na klipov
nego imajte u glava deka treba da napunime cela sala za na sledno derbi da im pokazeme na seljacite kako grmi gratski park.
Другар само ке ти кажам го плукаш ЦЕНТАР го плукаш Работнички , зашто Работнички е клуб од Центар. Дека 1060 се најјака подгрупа да ама главна малце потешко. Центарски педерчиња , ало момак ти за кој си бе ? За МЗТ или Работнички? Не си ми јасен наместо да одиш за својте против својте. Ако сте најјака подгурпа не значи дека вака треба да се понашаш ако сте залупале некој не значи дека треба да се јачате на својте. А на ЦПБ се знае кој ке бидат ''главни'' навијачи таму кај што е створен клубот ЦЕНТАР , центарци и никој друг поздрав и се најубаво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom