Фан клуб: Работнички

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Прекини да ти ебам селакот аеродромски ти на нас козари изгубивте 2 транса не постоите.И после Радикал ќе кажуе како се бране транспарент кај бил тогаш он каа ви го земале или си купувал гел.:vozbud::vozbud::vozbud:
без навреда гокс ама мислам и вие изгубивте нешто во Струмица. Што вие си знаете.:smir:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Прекини да ти ебам селакот аеродромски ти на нас козари изгубивте 2 транса не постоите.И после Радикал ќе кажуе како се бране транспарент кај бил тогаш он каа ви го земале или си купувал гел.:vozbud::vozbud::vozbud:

тишина козар глуп
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
jas ne znam kako e drpnat ama vo sekoj slucaj sramota e za navivavka grupa ako ti go zemat najgolemoto zname

pedrski e da go ukrades, da obies vo sala... nemam zborovi, za koj kogo napadna, vie vo park ne stenapravile ni eden napad do sea... nema od kaj nas ni eden povreden nitu eden priveden... nie bevme 100 vie 200... ama imavme muda ve napadnavme
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
oo bojan vika pederi sme bile hahaha ne be bojane mora ko vas da sme vie neli ste najdobri najaki pa ucime od vas kako treba poz do bojan zverot
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
А бе доста сеа. Дајте нека пише некој како било точно, не туку ова она ај доста провокации
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
до кога ќе лажете бе ејј..Ние сме бегале?! ццц со полиција заедно тргнавте накај нас..На стартот бегавте до бисер со очиве глеав како бегате и сеа ти фолирас

hehehehehehe dobar ti e potpisot ali 100 % sum siguren deka nema da ostanes doma posto peder si :):vozbud::vozbud:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Кои вие???Не ве знам јас вас?Дај покажи го ударниот да се уверам!
И не лажи , нели ќе сте не пречекале, не пречекавте,бројка слична на нашата, ве истепавме, и почнавте да бегате!

сте не истепале?! па јас глеав како ми рипаа на глава на тој еден со сив дукс работнички..па како јадевте флаши!! срамота! со полиција против нас ејјјј а знамето го зеле у 3 сабалје со кола ја обиле салата и го зеле...бравооо
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
pedrski e da go ukrades, da obies vo sala... nemam zborovi, za koj kogo napadna, vie vo park ne stenapravile ni eden napad do sea... nema od kaj nas ni eden povreden nitu eden priveden... nie bevme 100 vie 200... ama imavme muda ve napadnavme
2 транспарента грешка си.
Не постоите!!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Кои вие???Не ве знам јас вас?Дај покажи го ударниот да се уверам!
И не лажи , нели ќе сте не пречекале, не пречекавте,бројка слична на нашата, ве истепавме, и почнавте да бегате!

te mislev za poobrazovan.. ama poima nemas...toa e najkukavicko da ukrades zname... a za brojkata ne lazi bevte duplo poveke od nas koga ve napadnavme...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom