Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
hehehehe abe vie ako imavte barem malku inteligencija nemase da dojdete vo kavadarci i da si odete natepani :):vozbud::vozbud::vozbud:
хахаха натепани лелеееее до кај стигна народов бееееееее

кој е натепан бе натепан еден...фатиле 30 души еден што им отиде сам и пак на 2ца ви пукна нос хаха и незнам што повеќе се исплати еден на 30 души носот ајвар или 30 души на еден 3 бокса...ај израчунај па јави ми
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
хахаха натепани лелеееее до кај стигна народов бееееееее

кој е натепан бе натепан еден...фатиле 30 души еден што им отиде сам и пак на 2ца ви пукна нос хаха и незнам што повеќе се исплати еден на 30 души носот ајвар или 30 души на еден 3 бокса...ај израчунај па јави ми
site se zdravi i zivi greska si :nenene: pak ke kazav ne sakav da pravam nisto ama vie isprovociravte
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
хахаха натепани лелеееее до кај стигна народов бееееееее

кој е натепан бе натепан еден...фатиле 30 души еден што им отиде сам и пак на 2ца ви пукна нос хаха и незнам што повеќе се исплати еден на 30 души носот ајвар или 30 души на еден 3 бокса...ај израчунај па јави ми
idiotu beme jas ridzis i vodza i on izedi 30 boksovi pa preracunaj ti kako odat rabotite
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
хахаха натепани лелеееее до кај стигна народов бееееееее

кој е натепан бе натепан еден...фатиле 30 души еден што им отиде сам и пак на 2ца ви пукна нос хаха и незнам што повеќе се исплати еден на 30 души носот ајвар или 30 души на еден 3 бокса...ај израчунај па јави ми

aj ne lazi mn imase 3-4 incidenti pomali

eve ke kazam za 2

prvo toj koa bese napadnat na tribina i koa skokna sam i se cudese zosto drugite ne skoknaa imase mal kontakt so lozari

a vtoriot bese vo tunelot koga acab go nosea da moca. togas bse napadnat od okolu 20 tina nasi i bese precukan.
znam deka boli posto vas clen e natepan. i sea ke lafis. a inace sto zboruvas deka toj na 2 ca mu go puknal nosot greska si. toj izede 10 tina boksa i posle se vmesaa cajkanite a toj se kriese da ne bide pak udren
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
aj ne lazi mn imase 3-4 incidenti pomali

eve ke kazam za 2

prvo toj koa bese napadnat na tribina i koa skokna sam i se cudese zosto drugite ne skoknaa imase mal kontakt so lozari

a vtoriot bese vo tunelot koga acab go nosea da moca. togas bse napadnat od okolu 20 tina nasi i bese precukan.
znam deka boli posto vas clen e natepan. i sea ke lafis. a inace sto zboruvas deka toj na 2 ca mu go puknal nosot greska si. toj izede 10 tina boksa i posle se vmesaa cajkanite a toj se kriese da ne bide pak udren
ајде ајде не се вади сеа ко прво 20 дуси на еден и пак 2 ца го јаделе а тоа што доаѓавте викавте и бегавте бе тоа не го кажуваш вие сте пи*ки бе брат...крај на муабетот
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
ајде ајде не се вади сеа ко прво 20 дуси на еден и пак 2 ца го јаделе а тоа што доаѓавте викавте и бегавте бе тоа не го кажуваш вие сте пи*ки бе брат...крај на муабетот
NA KOE MESTO VI BEA ISKRSENI PROZORCITE NA AVTOBUSITE?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
ајде ајде не се вади сеа ко прво 20 дуси на еден и пак 2 ца го јаделе а тоа што доаѓавте викавте и бегавте бе тоа не го кажуваш вие сте пи*ки бе брат...крај на муабетот
AJDE OSTAVI TOA NEKOI IZEDOA KOTEK NEKOJ NE E BITNO TOA E MINATO ZABORAVETE NA PROVOKACIII
KE VI DOJDEME NIE TAMU PA VRATETE



SAMO KE TE PRASAM TOJ STO SLIKUVASE TOJ SO NAOCARITE TOJ LI VI E SVIRACOT??????
NE GO SFAKAJ KAKO PROVOKACIJA TUKU CISTO ONAKA SAKAM DA PRASAM POSTO OVIE OD AERODROM POSTOJANO GO ZBORUVAT?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
NA KOE MESTO VI BEA ISKRSENI PROZORCITE NA AVTOBUSITE?
хахаха уште се палите на кршење прозори за информација еден прозор беше скршен..и не скршен него пукнат...а тоа докажува дека сте пи*ки....доаѓаме во ваш град..60 души наместо да не средите набрзина вие бегате од нас...ц ц ц ..убаво рекле...од секој човек навивач не бива
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Секоја чест за вас!!!!!!БРАВО!!!Уште се фалите, 20 на 1!
Венец на сите треба да ви дадат!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom