Фан клуб: Работнички

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не сум знаел дека има интелегентни и неинтелегнтни клубови. Секоја чест!!!

ДАВАТЕ КАРТИ ОД КУРТОАЗИЈА, ЗА ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧИ ИНВАЗИЈА !!!
клубот е основан од луѓе и клубот опстојува со луѓе и целата работа е со луѓе а на вашите луѓе интелегенцијата им е на ниво 0,45
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
pa taka kazi be, ako nemas sestra ke ti napravam... a se zbuni malce jas ne posegnuvam po ist pol, greska si... vie ste "obratinite" crveno sto ljubite..
не фала доста ми е брат ... ако тебе ти треба сестра....можам да поминам не е проблем
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
Колку за информација, немавте дојдено 3 години по ред кај нас.

Седоме = Седиме (најверојатно пошо не ви го знам речникот во селото)

Идам да легнам на факултет сум утре

П.С. Ти препорачувам и тебе, не е лесно да ораш нива на волку ладно време


kazi mi dali bese nadvor na utakmicata koga vi dojdovme?a ako pravime muabet za pravopisni greski togas ke treba da pisuvam uste samo nekolku stranici posveteni na vasite kiksovi.znaci bev na utakmicata vo aerodrom i ti kazuvam deka ne go jadevme.a ako mislis deka so toa sto si na fax i sto si postar od mene si popameten si zgresil bidejki toa samo znaci deka si roden nekolku godini pred mene,no sepak ima golemi sansi da si psihicki zaostanat cim vise sakas da vregjas i kako sto kazav mi gi potvrdi somnezite ve citam kako selski bukvar kazav deka ke kazes nesto vo stil na mali aj nemas pojma zatoa sto iako poobrazovan od mene se pokaza bez argumenti na temata i ti i tvojot sogovornik.ako uspees da go svatis pogore napisanovo znaci deka si polozol selodromski test za citanje do 25 godini i mozes da pocnes sam crvenkapa da ja citas.aj sega leka nokj posto gledam mlekoto te ceka:helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Da, pomini imam eden obraten za tebe...
не не сум од тие али сеа се докажа дека вие сте тие обратните...додуша јас незнам од тука од моја населба обратни еве прашај го и loco он е од строгиот центар на градот али не ми се верува...а ете кај вас имало фала на информацијава топ дојде за ремет
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
kazi mi dali bese nadvor na utakmicata koga vi dojdovme?a ako pravime muabet za pravopisni greski togas ke treba da pisuvam uste samo nekolku stranici posveteni na vasite kiksovi.znaci bev na utakmicata vo aerodrom i ti kazuvam deka ne go jadevme.a ako mislis deka so toa sto si na fax i sto si postar od mene si popameten si zgresil bidejki toa samo znaci deka si roden nekolku godini pred mene,no sepak ima golemi sansi da si psihicki zaostanat cim vise sakas da vregjas i kako sto kazav mi gi potvrdi somnezite ve citam kako selski bukvar kazav deka ke kazes nesto vo stil na mali aj nemas pojma zatoa sto iako poobrazovan od mene se pokaza bez argumenti na temata i ti i tvojot sogovornik.ako uspees da go svatis pogore napisanovo znaci deka si polozol selodromski test za citanje do 25 godini i mozes da pocnes sam crvenkapa da ja citas.aj sega leka nokj posto gledam mlekoto te ceka:helou:


Aj sea jas da te prasam neso... kazi mi dali koga igravme lani vo park, vie ne cekavte gore na mostot so kanti polikolot i stakleni sisinja, koga vi se pustija 10-15 dusi pocnavte da begate i od panika kantite i sisinjata gi frlivte vo vardar i od drugata strana na mostot pukavte petardi i se derevte ajde dojdete /????
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
kazi mi dali bese nadvor na utakmicata koga vi dojdovme?a ako pravime muabet za pravopisni greski togas ke treba da pisuvam uste samo nekolku stranici posveteni na vasite kiksovi.znaci bev na utakmicata vo aerodrom i ti kazuvam deka ne go jadevme.a ako mislis deka so toa sto si na fax i sto si postar od mene si popameten si zgresil bidejki toa samo znaci deka si roden nekolku godini pred mene,no sepak ima golemi sansi da si psihicki zaostanat cim vise sakas da vregjas i kako sto kazav mi gi potvrdi somnezite ve citam kako selski bukvar kazav deka ke kazes nesto vo stil na mali aj nemas pojma zatoa sto iako poobrazovan od mene se pokaza bez argumenti na temata i ti i tvojot sogovornik.ako uspees da go svatis pogore napisanovo znaci deka si polozol selodromski test za citanje do 25 godini i mozes da pocnes sam crvenkapa da ja citas.aj sega leka nokj posto gledam mlekoto te ceka:helou:
оуу го уби со муабетов :pos2::pos2:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
Da, pomini imam eden obraten za tebe...

imas nesto popametno osven fintite sto te ucele vo vtoro oddelenie da kazes?posto gledam samo toa znaes da go kazes.ako ne se lazam ova e forum i treba sepak barem eden malku pointeligenten odgovor da dades na site moi dadeni argumenti.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
не не сум од тие али сеа се докажа дека вие сте тие обратните...додуша јас незнам од тука од моја населба обратни еве прашај го и loco он е од строгиот центар на градот али не ми се верува...а ете кај вас имало фала на информацијава топ дојде за ремет

kade dokazav rekov deka imam eden za tebe.. posociv od koja nasleba e?? ufff kolku si prost tolku ne si tezok,,,
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Aj sea jas da te prasam neso... kazi mi dali koga igravme lani vo park, vie ne cekavte gore na mostot so kanti polikolot i stakleni sisinja, koga vi se pustija 10-15 dusi pocnavte da begate i od panika kantite i sisinjata gi frlivte vo vardar i od drugata strana na mostot pukavte petardi i se derevte ajde dojdete /????
а да не гребевте вие по ѕидови кога ве размаваа...а за информација горе на мостот беа 6 души по 17 години и фино го видов тоа на клип клипот не е ставен на јутуб дека им се гледаат фаците на некои луѓе али фино се гледа кога они почнуваат да маваат како вашата група се распрснува ко огномет за нова година
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
odgovori mi gore na prasanjeto...

jas ne bev vo tie sto ve cekaa samo znam deka oni probale nesto da napravat,za drugo ke gi prasas tie sto go pravea toa,ama koga bevme kaj vas na utakmica nikoj osven eden ne dojde da se pusti na nas,site samo sedevte od strana,i se uste cekam pameten odgovor koj izgleda nema da go dobijam
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
а да не гребевте вие по ѕидови кога ве размаваа...а за информација горе на мостот беа 6 души по 17 години и фино го видов тоа на клип клипот не е ставен на јутуб дека им се гледаат фаците на некои луѓе али фино се гледа кога они почнуваат да маваат како вашата група се распрснува ко огномет за нова година

sto treses ??? oni nemaa ni sansa da mavaat, odma kidnaa !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom