Фан клуб: Работнички

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A KOJA SI TI MA DA KAZUVAS DEKA BIL NA CRNATA LISTA.ZATOA KE SE BORIME CEL ZIVOT ZA VLEZ VO PLEYOFF.DEKA IMAME TAKVI IGRACI SELJANDURI OD SEGDE DOJDENI.NEMA NIEDEN AERODROMEC RADI TAKVI KAKO TEBE.SITE GI IZBRKAVTE.GAGO,GRNE,SIKI,SRKI,CRNA I USTE EDEN KUP.NEKA IGRA DESPOTOVIC,MUJO TACI,I EDEN KUP CENTARCI KAKO FICO,JANE I TAKVI.ETE RABOTNICKI KAKO GI NAPAGJA AERODROMCITE VIDOVME DENESKA.A NIE SAMI SI SE NAPAGJAME KAKO I SEKOGAS.
Еве и јас ке ти потврдам дека е на црната листа. А зашто немаме аеродромци во тим, треба да објаснувам пред сите тука или многу добро знаеш зашто ниеден од овие играчи не е во Мзт? Ако те лажел Гаго, Сики или Црна, тоа е друго, еве јас можам да ти ги кажам причините зашто тие тројца не се во Мзт, ма да знам дека добро стоиш со нив и освен ако не те лажеле, треба да знаеш зошто не се овие тројца во екипата.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
се сеќавам јас убаво, немај ти гајле...сеа почнува првенство додуша, ние го имаме грне цела ебана година да го ебеме колку сакаме , а вие ке гледате и ке плачете!!! не му се видоа парите послатки,туку човекот реши да си ги изеде сам гомната и да оди и да земе титула, за да не се пензионира онака...без ништо. ај може ке сватиш еден ден...
Пешлак неук, Грне има и Куп и Титула и СуперКуп, све си има
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
се сеќавам јас убаво, немај ти гајле...сеа почнува првенство додуша, ние го имаме грне цела ебана година да го ебеме колку сакаме , а вие ке гледате и ке плачете!!! не му се видоа парите послатки,туку човекот реши да си ги изеде сам гомната и да оди и да земе титула, за да не се пензионира онака...без ништо. ај може ке сватиш еден ден...
epa ete kolku pratis ti basket grne ima titula osvoeno veke ili daaaaaaaaaaaaaa be vie bojkotiravte togas i ne sledevte kosarka jas se izvinuvam
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
A BE STO SAKATE VIKAJTE PROTIV NEGO ME BOLI KUROT SAMO ZNAM DEKA COVEKOT NE SE ZAMARA.SI IGRA,SI VOZI MERCEDES OD 200 ILJADI EVRA,POLA ZGRADA KAJ NAS VO MALO E NEGOVA I TI SEGA KE MI KAZUVAS STE MU BILE NAKRVENI.GO ZABOLE.A I MENE ME ZABOLE A TI PEDERCE CENTARSKO UBAVO SI PRIZNA DEKA SI JADEL KUTEK VO AERODROM I VERUVAJ NE SI EDINSTVEN.EDNOSTAVNO NE POSTOITE.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A BE STO SAKATE VIKAJTE PROTIV NEGO ME BOLI KUROT SAMO ZNAM DEKA COVEKOT NE SE ZAMARA.SI IGRA,SI VOZI MERCEDES OD 200 ILJADI EVRA,POLA ZGRADA KAJ NAS VO MALO E NEGOVA I TI SEGA KE MI KAZUVAS STE MU BILE NAKRVENI.GO ZABOLE.A I MENE ME ZABOLE A TI PEDERCE CENTARSKO UBAVO SI PRIZNA DEKA SI JADEL KUTEK VO AERODROM I VERUVAJ NE SI EDINSTVEN.EDNOSTAVNO NE POSTOITE.
Зашто вакви постови? Зашто тогаш се продал за пари, кога можеше Бог да стане во Аеродром, на 3 минути да грми Грне Мајсторе. А ти зашто мастурбриаш на Грне?
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Пешлак неук, Грне има и Куп и Титула и СуперКуп, све си има
најсериозно незнаев,затоа што , за мене ,грне не е играч...он е сељачиште од село аеродром!!!! сега, значи ваш човек ве продаде и ви отиде у тимот шо го мрзите највише на свет, тимот шо ве ебе цел живот...сеа коа ке ве тепаме, ке ти текне на муабетот , дека ваш човек , ве шитнал , за поише пари!!!! и сеа он , кој е крајно неталентиран сељак , ке ве ебе у гз! а ние ке го ругаме ко најголем кретен у свет
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
A BE STO SAKATE VIKAJTE PROTIV NEGO ME BOLI KUROT SAMO ZNAM DEKA COVEKOT NE SE ZAMARA.SI IGRA,SI VOZI MERCEDES OD 200 ILJADI EVRA,POLA ZGRADA KAJ NAS VO MALO E NEGOVA I TI SEGA KE MI KAZUVAS STE MU BILE NAKRVENI.GO ZABOLE.A I MENE ME ZABOLE A TI PEDERCE CENTARSKO UBAVO SI PRIZNA DEKA SI JADEL KUTEK VO AERODROM I VERUVAJ NE SI EDINSTVEN.EDNOSTAVNO NE POSTOITE.
znaci pak se vrakame na istiot muabet deka na grne ne mu trebaat pari , i deka nemorase u mzt da bara 2500€ koga znae kava e situacijata kaj nas u klub
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
A BE KAKVI SPOREDBI PRAVITE NE MI SE VERUVA.PA KOJ BE DA DOJDE VO MZT BEZ PARI LI.ZA LJUBOV.SE ZNAESE KAKO BESE AKO NEMAS KADE DA IDES I DA IGRAS DOJDI VO MZT ZA BEZ PARI.I ZATOA SITE SI OTIDOA.JANE BESE NIKOJ I NISTO KOGA OVIE IGRAA.AJ TI NAVIVAJ SAMO ZA MZT I NE IDI NA RABOTA ZIVEJ SAMO OD LJUBOVTA PREMA MZT.A BE DA NE SE LAZEME SAMITE.JANE NEMASE KADE DA IDE I ZATOA NE OTIDE NIGDE.DA GO BARASE NEKOJ ZA 200 EVRA POVEKE KE OTIDESE.A NE ONOJ GO BARAL OVOJ GO BARAL,STRANSTVO GO BARAAT I ON ZAMISLI VO MZT OSTANUVA ZA BEZ PARI.AJDE KAZI ZASTO OTIDOA DRUGITE OD MZT GLEDAM DEKA SE ZNAES.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A BE KAKVI SPOREDBI PRAVITE NE MI SE VERUVA.PA KOJ BE DA DOJDE VO MZT BEZ PARI LI.ZA LJUBOV.SE ZNAESE KAKO BESE AKO NEMAS KADE DA IDES I DA IGRAS DOJDI VO MZT ZA BEZ PARI.I ZATOA SITE SI OTIDOA.JANE BESE NIKOJ I NISTO KOGA OVIE IGRAA.AJ TI NAVIVAJ SAMO ZA MZT I NE IDI NA RABOTA ZIVEJ SAMO OD LJUBOVTA PREMA MZT.A BE DA NE SE LAZEME SAMITE.JANE NEMASE KADE DA IDE I ZATOA NE OTIDE NIGDE.DA GO BARASE NEKOJ ZA 200 EVRA POVEKE KE OTIDESE.A NE ONOJ GO BARAL OVOJ GO BARAL,STRANSTVO GO BARAAT I ON ZAMISLI VO MZT OSTANUVA ZA BEZ PARI.AJDE KAZI ZASTO OTIDOA DRUGITE OD MZT GLEDAM DEKA SE ZNAES.
Ај во приватна порака, нема што педерчињава да ме читаат

А за без пари, не беше безпари работата, туку беше, за Грне со 200.000 евра кола, мала разлика во пари
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ама се повеке во моабетот ми личиш ти на грне не негов другар....
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
A BE KAKVI SPOREDBI PRAVITE NE MI SE VERUVA.PA KOJ BE DA DOJDE VO MZT BEZ PARI LI.ZA LJUBOV.SE ZNAESE KAKO BESE AKO NEMAS KADE DA IDES I DA IGRAS DOJDI VO MZT ZA BEZ PARI.I ZATOA SITE SI OTIDOA.JANE BESE NIKOJ I NISTO KOGA OVIE IGRAA.AJ TI NAVIVAJ SAMO ZA MZT I NE IDI NA RABOTA ZIVEJ SAMO OD LJUBOVTA PREMA MZT.A BE DA NE SE LAZEME SAMITE.JANE NEMASE KADE DA IDE I ZATOA NE OTIDE NIGDE.DA GO BARASE NEKOJ ZA 200 EVRA POVEKE KE OTIDESE.A NE ONOJ GO BARAL OVOJ GO BARAL,STRANSTVO GO BARAAT I ON ZAMISLI VO MZT OSTANUVA ZA BEZ PARI.AJDE KAZI ZASTO OTIDOA DRUGITE OD MZT GLEDAM DEKA SE ZNAES.
jane ne otide vo feni za 3000€, a grne u mzt mu bea ponudeni 2000€ i nisto poveke i on si otide , i btw jane ne igra za mzt veke vo ukraina potpisa denes
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
A BE KAKVI SPOREDBI PRAVITE NE MI SE VERUVA.PA KOJ BE DA DOJDE VO MZT BEZ PARI LI.ZA LJUBOV.SE ZNAESE KAKO BESE AKO NEMAS KADE DA IDES I DA IGRAS DOJDI VO MZT ZA BEZ PARI.I ZATOA SITE SI OTIDOA.JANE BESE NIKOJ I NISTO KOGA OVIE IGRAA.AJ TI NAVIVAJ SAMO ZA MZT I NE IDI NA RABOTA ZIVEJ SAMO OD LJUBOVTA PREMA MZT.A BE DA NE SE LAZEME SAMITE.JANE NEMASE KADE DA IDE I ZATOA NE OTIDE NIGDE.DA GO BARASE NEKOJ ZA 200 EVRA POVEKE KE OTIDESE.A NE ONOJ GO BARAL OVOJ GO BARAL,STRANSTVO GO BARAAT I ON ZAMISLI VO MZT OSTANUVA ZA BEZ PARI.AJDE KAZI ZASTO OTIDOA DRUGITE OD MZT GLEDAM DEKA SE ZNAES.
момчиња и девојко, ја ке ве оставам вие да си ги решите меѓусебните проблеми, па ке праиме муабет деновиве пак на форумов.затоа шо ја треба да спијам ипак е 3,40...знаеш ја имам живот!
ви посакувам влажни соништа(онака да се влажните на една титула...една , една ..кој ви ја дава....) бидете ми многу поздравени , ке се читаме деновиве...ако сакате да се разбереме по мсн, пишете ми на профил , ке ви кажам е-маил :toe:
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
A BE EDNOSTAVNO MZT NE GO BARASE GRNE.OD KADE TOA DEKA TREBALO TAMU DA IDE.CEL AERODROM ZNAESE A NEMASE VRSKA.MI VIKA A BE NEKA SE JAVI SAMO NEKOJ I ODMA POTPISUVAM.A KAKO DA NE GO BRANAM KOGA MI E NAJDOBAR DRUGAR.NA BRATMU SUM MU KUM.NA IST SPRAT SME.A TI PEDERCE MOZES SAMO DA GO PUSIS.AKO SI MAS NACEKAJ GO BE NEGDE SAM A DOKAZI SE ALI ZNAM DEKA TI E STRAV DEKA VIE SITE STE PICKI CENTARSKI.DA BESE DIMCE ILI SIMIC KE GO NAPADNESE ALI ZNAES DEKA OVOJ E ZAEBAN PRIZNAJ.KOLKU SAKATE MOZE DA GO PCUETE I PEDERITE I NIE ALI DA GO PIPNE NEKOJ TESKO.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
момчиња и девојко, ја ке ве оставам вие да си ги решите меѓусебните проблеми, па ке праиме муабет деновиве пак на форумов.затоа шо ја треба да спијам ипак е 3,40...знаеш ја имам живот!
ви посакувам влажни соништа(онака да се влажните на една титула...една , една ..кој ви ја дава....) бидете ми многу поздравени , ке се читаме деновиве...ако сакате да се разбереме по мсн, пишете ми на профил , ке ви кажам е-маил :toe:
јааааа па да ме фати мајата и па и јас да добијам желба за машки полови органи. Фала ти, нека ти ги машките полови органи тебе и на другарчињата во црвено-бело.

Лека ти ноќ и убаво да спиеш и да си го сонуваш Боки 13-ка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom