Фан клуб: Работнички

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Ќе зима Фершпед појачание оваа сезона ??
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Фершпед Работнички беше шампион .. крај за него веке нема никогаш повторување овие години назад беше фершпед од сега натаму нема шашнси .....
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
364
Поени од реакции
13
Фершпед Работнички беше шампион .. крај за него веке нема никогаш повторување овие години назад беше фершпед од сега натаму нема шашнси .....
Не биди смешен ...

Штерио изиграва „ леј лоу “ ..

Ке си играат другиве тимови играчки уште година две, па после Работнички пак се враќа на сцена за уште 5,6 титули да си земе...

Работнички е клуб каков што нема да има ниту еден друг град во Македонија.. и тоа да ви биде сосема јасно и гласно во вашите погледи кон Мак-Баскетот.

Пријатно :helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
Можеби има голема традиција и историја како што нема никој клуб во Македонија, уствари нема тим со голема историја како Работнички, ама тоа што нема навивачи и нема да има никопјат атмосфера како што има во Струмица тоа е ФАКТ !
 

Johnnie Walker.

Keep Walking™
Член од
1 јуни 2008
Мислења
173
Поени од реакции
5
dosta be so tie navivaci vise ,jes da se golem faktor,gi cenam lugeto se posvetuvaat kon klubovite,ama igracite ja dobivaat u makedonija igrata be ne navivacite.navivacite mozat samo da ja prekinat utakmicata i tolku.da bea navivacka grupa ko grobari pa cela sala da ja otkupat 3000 dusi da skandiraat celo vreme so najjaka koreografija e toa e drugo...e samo taka partizan go dobi panatinikos poglednete inserti 40 min site ama bukvalno site na noze,a navijacite svaka im cast,ne prestanaa.i u makedonija ima navivacki grupi dobri,ne vikam ne,ama kolku se maksimum 400 dusi i da se poveke kaj kje se smesatat i protiv koja ekipa kje vikaat?
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Не биди смешен ...

Штерио изиграва „ леј лоу “ ..

Ке си играат другиве тимови играчки уште година две, па после Работнички пак се враќа на сцена за уште 5,6 титули да си земе...

Работнички е клуб каков што нема да има ниту еден друг град во Македонија.. и тоа да ви биде сосема јасно и гласно во вашите погледи кон Мак-Баскетот.

Пријатно :helou:
хехехе .... Фершпед пак ке се врати да земе 5 , 6 титули...
нема шанси друже ..
сега и е шансата на струмица и фени да зимаат титули повеке на струмица... ...:DD::DD:
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Абе газдата на фершпед има пари ако сака може да донесе и европски играче затава питам дали ќе има појачување ???
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
хехехе .... Фершпед пак ке се врати да земе 5 , 6 титули...
нема шанси друже ..
сега и е шансата на струмица и фени да зимаат титули повеке на струмица... ...:DD::DD:
Де бе не се бајни.... Штерјо ак сака уште утре ќе напраа тим...
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Можеби има голема традиција и историја како што нема никој клуб во Македонија, уствари нема тим со голема историја како Работнички, ама тоа што нема навивачи и нема да има никопјат атмосфера како што има во Струмица тоа е ФАКТ !
Ти кретен си или се правиш???
Од следна година ќе видиш кој се број 1!!!!
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Моментално се Ф.А дефинитивно.Не сум од СРВ ама посакувам да се вратат.Срамота е најтфорејниот клуб да биде без навивачи.
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
dosta be so tie navivaci vise ,jes da se golem faktor,gi cenam lugeto se posvetuvaat kon klubovite,ama igracite ja dobivaat u makedonija igrata be ne navivacite.navivacite mozat samo da ja prekinat utakmicata i tolku.da bea navivacka grupa ko grobari pa cela sala da ja otkupat 3000 dusi da skandiraat celo vreme so najjaka koreografija e toa e drugo...e samo taka partizan go dobi panatinikos poglednete inserti 40 min site ama bukvalno site na noze,a navijacite svaka im cast,ne prestanaa.i u makedonija ima navivacki grupi dobri,ne vikam ne,ama kolku se maksimum 400 dusi i da se poveke kaj kje se smesatat i protiv koja ekipa kje vikaat?
Ти бате од кај беше??дај не трескај жити се
 
V

Viktoranius

Гостин
Романтичар, не се вади на минатото, гледај ја сегашноста.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Едниот клип е од утакмица против вас.
П.С колку години имаш те молам???
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5

Имаше една песна идеше:
Оооооооооооо доста не копирате..................
 

Kajgana Shop

На врв Bottom