Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.208
Поени од реакции
37.663
Браво брате добра фуфа. Ти посакувам по некоја рандом животна случајност да и влезеш барем на една од ѕверките шо ги постираш овде. :smirce:

Јас за денес ќе одвојам нешто ројалти. Би сакал да ја рикам Кејт Мидлтон, сигурно носи бела викторијанска чипкана гаќа која е 100+ години во фамилијата, некоја традиција најверојатно.

FB_IMG_1725867510967.jpg
 
Член од
13 јули 2024
Мислења
360
Поени од реакции
489
Браво брате добра фуфа. Ти посакувам по некоја рандом животна случајност да и влезеш барем на една од ѕверките шо ги постираш овде. :smirce:

Јас за денес ќе одвојам нешто ројалти. Би сакал да ја рикам Кејт Мидлтон, сигурно носи бела викторијанска чипкана гаќа која е 100+ години во фамилијата, некоја традиција најверојатно.

Прегледај го приврзокот 428713
fala brat tesko oviee se klasa nad klasite tuka sho gi postiram ali nikad ne se znae ti damava od kralstvovo ako ako ima nesto ebazovno i u nejze respekt za izborot
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.574
Поени од реакции
7.163
Само таа може да ја изгаси мојата жед,
само таа може да ми дозволи да ја излијам на неа својата семоќ,
само таа може да ми ги исполни сите чувства и емоции кои што ми се потребни,
само таа може.....

Прегледај го приврзокот 428635Прегледај го приврзокот 428636Прегледај го приврзокот 428639Прегледај го приврзокот 428640Прегледај го приврзокот 428641
Abe taa mozhe ama ti ne mozhis da ja zadovolish.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.318
Поени од реакции
17.207
Само таа може да ја изгаси мојата жед,
само таа може да ми дозволи да ја излијам на неа својата семоќ,
само таа може да ми ги исполни сите чувства и емоции кои што ми се потребни,
само таа може.....

Прегледај го приврзокот 428635Прегледај го приврзокот 428636Прегледај го приврзокот 428639Прегледај го приврзокот 428640Прегледај го приврзокот 428641
Ovaa sve mi lici deka vo zivo bez foto pozi i filtri e da ti se zgadi picka. Ke se prelivaat stomaci i nadueni venerini bregovi. Mozda i gresam.

Inace da, jebozovna e dokolku ne ti smeta toj nekoj gipsy gen sto go nosi na lice.

On:
miteva9.9.jpeg

Ovaa e dobra picka, ima faca za jako ebenje.
 
Последно уредено:
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.318
Поени од реакции
17.207
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.318
Поени од реакции
17.207
Da beshe Ljuba, mozhebi... ama vaka kako Dua ne veruem.
A za poveke, mozhe da surfirash, ona sama znae da kazhe shto e.. :)
Ona sto saka neka kaze deka e, toa e cuvstvo na pripadnost, nejzina rabota. Po majka ima bosanski /srpski/slovenski gen - kako sakas kazi go, poznati se Bosancite po svojata ubavina. Toa sakam da ti kazam.

Nit e avtenticno, nit e pure, kako sto vikas. A ne e ni nesto posebno ubava da ti kazam, mene mi lici na travestit u faca, ma da vkus e licna rabota. Na primer, Svetlana Crnokrak za Dua Lipa e Afrodita. I red drugi nasi zeni. Ima poubavi Albanki, ti se fati za ovaa, koja pa ne e cistokrvna, a se iskurci deka e.

I ni gi vregas zenite, a poim ste za grdotija, da ti kazam iskreno. Retko ruzen narod, barem vie tuka vo Makedonija sto ste. Katastrofa.
 
Последно уредено:
Член од
8 август 2013
Мислења
1.149
Поени од реакции
1.621
Ona sto saka neka kaze deka e, toa e cuvstvo na pripadnost, nejzina rabota. Po majka ima bosanski /srpski/slovenski gen - kako sakas kazi go, poznati se Bosancite po svojata ubavina. Toa sakam da ti kazam.

Nit e avtenticno, nit e pure, kako sto vikas. A ne e ni nesto posebno ubava da ti kazam, mene mi lici na travestit u faca, ma da vkus e licna rabota. Na primer, Svetlana Crnokrak za Dua Lipa e Afrodita. I red drugi nasi zeni. Ima poubavi Albanki, ti se fati za ovaa, koja pa ne e cistokrvna, a se iskurci deka e.

I ni gi vregas zenite, a poim ste se grdotija, da ti kazam iskreno. Retko ruzen narod, barem vie tuka vo Makedonija sto ste. Katastrofa.
Drugar, temava e takva koj sekok za sebe zboruva..

Pa mozhe i anglicanka da se custvuva, bidejki tamu e od 5 godini, ama ete, za tvoja zhall ne se custvuva taka :)

Da, se soglasuvam, ima mnogu dobri Albanki
Автоматски споено мислење:

Точно е ова, по мајка има бошначко потекло.
Ne vlezi mnogu dlaboko vo poteklo. Ne se znae kade ke zavrzish ti :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.208
Поени од реакции
37.663
Шиппптар ај оди еби кози и не прај богохулие по темата.

Дуа Липа секако е добредојдена да голта кожести македонски курови се додека не и влезат влакна у носот.
 
Член од
2 април 2023
Мислења
181
Поени од реакции
429
Колку сме отидени значи, докажува фактот дека на ваква тема се бавиме со фамилијарното стебло на Дуа Липа...
Иначе и тата би сине.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom