Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јули 2024
Мислења
37
Поени од реакции
47
pa tako to ide kolega dadne kolegu taj kolega drugome i onda nekome kome se zviždi za taj skener izbaci javo da postane frajer i onda smo popušili svi dok opet neko neprovali , zato šaljite baš onome za kojeg ste sasvim pouzdani da neče vidjet bjelog dana
Ta net iptv apk je razbucana skroz,tu su tisuce listi vani.Tako da se ne isplati to koristit vise,barem 2 godine.Tako dugo ce te liste trajat vecina njih, a mozda i duze.
Pa sa exploit sta se vadilo prosle godine jos ih na stotine radi.
Najbolje je cekat dok se ugase izvadene onda palit alatku.Glupo sad to vrtit nista novo nece izac van.A i pitanje koliko ce ih izbegavat tu apk.Iako nit druge nisu zasticene koliko vidim svasta se vadi.
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
383
Поени од реакции
234
Nije to sta je kolega Elmu986 naveo,ovo sta sam ja slikao je net iptv apk,znaci confingi za apk pleyere.Mislim da si ti za to pitao kako il sam krivo protumacio.
Nema veze bitno da radi i dalje.
Brzo ce to opet neko puknut van.
Kad tad sve izade na videlo iako se mi trudimo cuvat cim duze.
Druze moras imat kec u rukavu imao sam listu sa 100 kanala ex yu samo radila ko luda gledao sam je 2 godine ..nazalost nasao sam je da je lista na nekom sajt
Ta net iptv apk je razbucana skroz,tu su tisuce listi vani.Tako da se ne isplati to koristit vise,barem 2 godine.Tako dugo ce te liste trajat vecina njih, a mozda i duze.
Pa sa exploit sta se vadilo prosle godine jos ih na stotine radi.
Najbolje je cekat dok se ugase izvadene onda palit alatku.Glupo sad to vrtit nista novo nece izac van.A i pitanje koliko ce ih izbegavat tu apk.Iako nit druge nisu zasticene koliko vidim svasta se vadi.
Tako nekako druze je to...al sad zavisi koji alat ima.... zivi mi bili drustvo
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
529
Поени од реакции
725
Imas li resene sve domace provajdere? Ja sam od skoro krenuo da resavam razne provajdere i imam reseno

Magenta HR
Magenta CG
Televio HR
Yettel RS
A1 xplore RS/MK/HR
BH Telekom
Iris RS
Supernova RS

Manje vise to mi je hobby, pa ako je neko zainteresovan za kljuceve, neka cima. Imam i dosta stranih ott-a resenih, Magenta 2.0 nemacka, NL Ziet, Dazn. Mogu resiti i ostale provajdere ako nekom zatreba i ako ima nalog. Najveci problem mi je naci nalog.

E sad, zanima me da li neko ima listu od Arta, igrao bih se i sa njima, pa bi mi dobro dosla lista.
Ako imas nalog od A1 Xplore MK, bi te zamolel da spodelis?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom