ТИФОМАНИЈА!

Член од
17 април 2024
Мислења
365
Поени од реакции
845
Многу е мангупски браво ова е исто ко да ти манам шамар и да ти речам извини
Деца биле поединци биле, епа тие деца и поединци се од групата или и нив му ги подметна некој
Групата има огромен број на членови, како може сите да ги контролира што и како прават? Потегов е премангупски и не знам дали некоја друга навивачка група има направено вакво нешто.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
45
Поени од реакции
129
Групата има огромен број на членови, како може сите да ги контролира што и како прават? Потегов е премангупски и не знам дали некоја друга навивачка група има направено вакво нешто.
Абе братучед се понашате како да сте група од 15 000 во последните години имате 4-5 лајнарии сигурно шо камења по ножој шо чкртање шо корнење таблици... Во сите тие да учествувале по 5-6 луѓе то ти е 10-15 % од групата затоа шо би рекол Кили немој да ме јебеш бре
Автоматски споено мислење:

И не заборавајте ве опоменавме пред година -две дека неубо ја учите вашата младина не требат ризли туку мадиња :lolzz:
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2024
Мислења
365
Поени од реакции
845
И не заборавајте ве опоменавме пред година -две дека неубо ја учите вашата младина не требат ризли туку мадиња
Како да се заборави таа опомена. Со Пољаци како вас нема зезање и браќата од Белхатов помагаат, нема лабаво :pos:
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
45
Поени од реакции
129
Како да се заборави таа опомена. Со Пољаци како вас нема зезање и браќата од Белхатов помагаат, нема лабаво :pos:
Па вашите " поединци" не дозволија да ни поможат пољаците ко застанавме се распрскаја низ нивите како зајаци
 
Член од
10 август 2023
Мислења
71
Поени од реакции
144
Клај ајде слики уште еднаш нека ни се смеј цел форум. Срамота вие идите со голи раце ние мачети ви вадиме РЕЗИЛ!Прегледај го приврзокот 427640
Abe on so plasliveco so Misli.booooo idioti.
Клај ајде слики уште еднаш нека ни се смеј цел форум. Срамота вие идите со голи раце ние мачети ви вадиме РЕЗИЛ!Прегледај го приврзокот 427640
Sostori seljacana "pistol" I maceta.vie ste mizerija,booboo idioti
Автоматски споено мислење:

Аве Чобани низаедни битолски, па сликава е во Охрид како одговор на вашата слика со мачети и наша превртена парола! Ви пишавме во инбокс дека сме во Охрид, да дојде ако сакате и дека и ние коњи за трка имаме! Ја злоупотребувате сликата исто како и ситуацијата во сала кога на наш член му одземаа два ножа, се напаливте не барем за вас сме понеле оружје... Ин**иго да не ви го колеме !? Идете на браќата Пољаци, хулигански приказни да им продавате и сликајте се со црните рамбовки, со кои не би се сликале ни "Праскари"... Од 85та година едена тепачка немате, последниот (единствениот) инцидент ви е во 93та кога сте влегле до пола терен и од тогаш до ден денес за таа ситуација песна ни пеете.... Битно битолската легенда вика дека сте најјака екипа у Свет! Сететесе на вашиот пиштол во Вараждин ама тој се искрши, затоа што беше пластичен! МАРШ
Bateto so pistolo da se Javi VO pp I da se najdime.jas Bez oruzje.kje Mu Go vadat od gazo na klinika.PS: nemate madinja
 
Член од
8 март 2023
Мислења
10
Поени од реакции
49
Доста од препукувања детски, да ја завратиме темата во добра насока.

Ги гледав сликите од дербито пред некој ден, реално доста озбилно изгледаа и двете групи, за наша напатена сцена предобра слика и поттик за останатите да се кренат. Чкембари ме изненадија со знамето на Полската екипа, доста интересно и секоја чест за тоа, од друга страна кај Комити не видов дали имаше знаме на Шалке или како и да беа збратимената група ( ако имало присутни секоја чест!!! ) али изгледот на цела трибина беше перфектен.
 
Член од
15 декември 2022
Мислења
5
Поени од реакции
24
Abe on so plasliveco so Misli.booooo idioti.

Sostori seljacana "pistol" I maceta.vie ste mizerija,booboo idioti
Автоматски споено мислење:


Bateto so pistolo da se Javi VO pp I da se najdime.jas Bez oruzje.kje Mu Go vadat od gazo na klinika.PS: nemate madinja
А батенцето што му се скрши пластичното пиштолче во Вараждин ќе се јави ли на рецепција !? Не одговоривте што правите со толку орудие на сред широк сокак, за што го носите и КОЈ МУ ЈАВИЛ!? И немора да одговарате, досадни сте ко камче во опинок, 15 ЛИНИИ ГИ ЕБАВТЕ!
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.100
Поени од реакции
4.096
Интересна слика која прв пат ја гледам. Мајмуни во Крајова, Романија '01 година.
Прегледај го приврзокот 427730
Дејви сега брзо објави видеа од гостувањето таму. Интересно е кој сака нека ги изледа. Какви времиња беа тоа, силна Победа, стадионот преполн со силна нг, а сега успех ни е опстанок во втора македонска лига. Жално како самите се уништивме…
 
Член од
24 јуни 2021
Мислења
58
Поени од реакции
88
Definitivno falat majmuni na nasata ultras scena … zalno za nas kako drzava i nacija da dozvolime legendarni klubovi kako Pobeda,Belasica,Osogovo i red drugi da se doneseni na ivica na postoenje.No i navivacite na tie klubovi treba da se angaziraat poveke okolu svoite klubovi a ne da serat za Vardar.
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
731
Поени од реакции
1.454
Off topic ama moe realno mislenje:

Ne ve razbiram i komiti i ckembari i patkari i lozari i ribari i site navivacki grupi sto se tepate megjusebno. Vo red navivanje i se toa ama da se tepate izmegjusebe treba da ste stvarno maloumni. Osobeno u drzvava kaj sto sme podeleni ko narod i ostanavme dvajca bez trojca namesto nie Makedoncite da zastaneme na zdravi noze, nie se tepame megjusebno poso eden bil komita drug bil ckembar.

Druga rabota bev u Ohrid na patriotska vecer od patriotsko drustvo organizirana i ideme tamu se guskame peeme site, iskacame i se stepaa mladi decki poso ednive bile patkari drugive bile ribari. Maloumnici teski, a iskacame od patriotska vecer zamisli... mene ova nikad nema da mi bide jasno ama najseriozno do kaj moze da ide maloumnosta kaj eden covek.
izvini so vrakam kasno baniran bev od profesoro me iskara klasnata miren ke bidam od sega
jas pa ne mozam da ve razberam vas so glasate za vmro sdsm 30 godini ne dupat i ednite i drugite i vie uste gi glasate, pola drzava ja prodadoja pa uste se tepate po mitinzi nemozam da ve razberam
rivalstvoto go ima segde vo sveto argentina brazil srbija hrvataka i tn
naseto so komiti nistu rasturilo nesto od drzavata nitu mozi da vrati nesto
taka da vie so ne ne razbirate barajte si vina vo tie so glasat za gore navedenite vie vaseto nie naseto pozz i uba vecer
 

Kajgana Shop

На врв Bottom