Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 август 2022
Мислења
38
Поени од реакции
49
Poz drustvo evo malo da vidite kako radi skener Прегледај го приврзокот 426964
Автоматски споено мислење:

evo kako se nervijraju na balkan iptv klub jer tamo postavjaju postove i to ako imas 250 pa ces videti listu znaci nemoguce jer cuvaju za sebe a vi im davajte ovde skener
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 426969
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 426970
Автоматски споено мислење:


Автоматски споено мислење:
Drug ELMU ti salje pozdrave

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Член од
8 август 2022
Мислења
38
Поени од реакции
49
Mozes i ti i Elmu dami popusite k....nu moju eto moj pozdrav za vas dvoje
Автоматски споено мислење:

evo pozdravi tvog gazdu Прегледај го приврзокот 427387
Автоматски споено мислење:


mozes ti pismeni da mi polizes jaja a posle da mi popusis k..nu moju
Автоматски споено мислење:

:roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Jao sto si hrabar nepismenko ovako preko tastature. Nema se tebi sta p.....t, taj pristic medju nogama stisni vec jednom da ti pritisak popusti jer ti udara u mozak

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

TIT

Член од
1 февруари 2021
Мислења
40
Поени од реакции
96
Mozes i ti i Elmu dami popusite k....nu moju eto moj pozdrav za vas dvoje
Автоматски споено мислење:

evo pozdravi tvog gazdu Прегледај го приврзокот 427387
Автоматски споено мислење:


mozes ti pismeni da mi polizes jaja a posle da mi popusis k..nu moju
Автоматски споено мислење:

:roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :roker: :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Ja bi ti prijatelju preporucijo da posjetis dobrog psihijatra i odlezis jedno 50 godina psihijatriske bolnice i mozda budes pametniji
 
Член од
8 август 2022
Мислења
38
Поени од реакции
49
Ja bi ti prijatelju preporucijo da posjetis dobrog psihijatra i odlezis jedno 50 godina psihijatriske bolnice i mozda budes pametniji
Nema njemu spasa, ni jedan psihijatar se ne bi upustio u takvu problematiku. Meni je on skroz jasna osoba, veseli me. To su iskompleksirani psihicki bolesnici sa malim pristicem medju nogama.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Член од
8 август 2022
Мислења
38
Поени од реакции
49
ajde idi lizi kurcinu na elmu i svi vi sto ste na balkan jebao vas elmu sve ste sjebali ljudi nemaju sta sada da gledaju govna jedna sve liste ste unisitili mozes dami lizes moja srpsla jajca haha kao i ti ovaj na privatne poruke sto mi pise hahaha
Автоматски споено мислење:


Dodji u novu pazovu dase nadjemo mudonjo jedan da vidim koliko si pismen da te vaspitam malo govno jedno date izboksujem kako dolici govno nepismeno
Автоматски споено мислење:

jajo idu kineske liste hopces malo liste da ti pokazem te govno jedno ko to gleda pazi daneprodas listu livego znaci ono kao govno
Автоматски споено мислење:

evo crkni malo za ovakve liste
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 427406Прегледај го приврзокот 427406
Sreco moja nepismena, duboko disi

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
533
Поени од реакции
1.535
Zasto je baniran Ilija(Iliev)-nisam siguran kako je ovde registrovan, Ban na mesec dana..Moj prijatelj posten iskren kulturan verujem da nije nista uradio pogresno.Navratio ovih dana i dobio ban molim administraciju da provere i preispitaju donetu odluku,verujem da je u brzini greska nacinjena.
 
Член од
16 јули 2024
Мислења
46
Поени од реакции
64
Neznam sta ste poskakali ovdje niko ziv nije aktivan,i da svi dobite ban bilo bi pravedno jer niko ziv ovdje ne pridonosi ovoj temi.A ulaze mnogi sta se vidi.Kajgana je poligon za svade i prepucavanja.Cim se pojavi neka slika nekog skenera ,confinga skacu svi odmah reakcije,omolozavanja.
Mnogi su ovdje ucili i pokupili kad su se odvijale svade.E pa sada toga nema,pa nema ni info sta i kako.Mi nekolicina smo se opametili i ne skacemo na provokacije vise.
Ocete da tema bude aktivna aktivirajte se ne ulazite samo da citate i onda raspravljate na drugim forumima dali je to moguce.
Necete se aktivirat onda ulazite i klikajte badava.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom