Секс со мажена/оженет!

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.346
Поени од реакции
17.349
Sekako podobro so nekoja mazena otkolku so devojka, vtoroto nosi pogolem rizik od problemi. Ne e ubavo nekoja tuga da kovas, sepak zivotot e prekratok i covek treba seksualno da uziva, na kakov i da e nacin. Mazot pred se ne trebalo sama zena da ostava, taka da ne e nekoj grev nekoj drug maz seksualno da ja zadovoluva.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.312
Поени од реакции
13.092
Сеа чоекот може е шофер, може се ебава по патиштата да извади некоја пара поише за дома, ама на чупето му е досадно, па се ебе со кој ќе стигне.
Знам една таква ситуација, ја научија која е, дури и неговите колеги ја ебаваа.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.201
Поени од реакции
36.972
...темата е отворена да пишуваме наши искуства околу сопствена швалерација доколку ја применуваме, некој читајќи да научи и да примени техника и тактика, демек разменување на искуства, а ние сите сме запнале исклучиво да му дадеме совети на отворачот на темата за негова швалерација :pos:
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.346
Поени од реакции
17.349
...темата е отворена да пишуваме наши искуства околу сопствена швалерација доколку ја применуваме, некој читајќи да научи и да примени техника и тактика, демек разменување на искуства, а ние сите сме запнале исклучиво да му дадеме совети на отворачот на темата за негова швалерација :pos:
E sto tehniki demek kvantna fizika e ova pa naucni trudovi ke pisuva nekoj, se znae zenata vo najjakite godini za seks ostavena sama normalno deka careto ke si go pobara. I tehniki i mesta i lagi, sve e opsto poznato, nema mesto za ismisluvanje topla voda.

Eden topol pozdrav do site gurbetcii :

 
Последно уредено:
Член од
24 април 2024
Мислења
469
Поени од реакции
888
...темата е отворена да пишуваме наши искуства околу сопствена швалерација доколку ја применуваме, некој читајќи да научи и да примени техника и тактика, демек разменување на искуства, а ние сите сме запнале исклучиво да му дадеме совети на отворачот на темата за негова швалерација :pos:
Епа сподели твое искуство не се срами
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.589
Поени од реакции
59.650
U moe vreme, narodot imase ubav I kratok zbor.
Kurva.
Sega gledam celi filozofii se teraat za obicen kurvalak.
Сеа ќе дојдат Ацесовки и ќе го свртат наративот дека мажот е крив. Иако еве глеам веќе почнаа со такви напади и тоа од мажи, али кај и да е тотално ќе се сврти све против мажот, не само во оваа дадена ситуација туку и општо ќе гледаат да ги испеглаат сите курвини фантазии.

Да ти ебам таквата врска и брак ако не треба да мрднеш подалеку од жена ти за да не ти се изебе негде у првата прилика.

Можда ебе тој стоперки по паркинзи али у никој случај не е иста ситуација ко бештијава што дома го носи братов, што смислила план за ако некој улета, што цело сценарио спремила.
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
690
Поени од реакции
2.010
Нестрпливо ја очекувам @Хоуп на темава, да каже некој пример од нејзиното опкружување, роднина, колега/шка, комшиска приказна... Верувам дека има многу па нека одбере некој поинтересен пример.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.948
Поени од реакции
24.124
E sto tehniki demek kvantna fizika e ova pa naucni trudovi ke pisuva nekoj, se znae zenata vo najkakite godini za seks ostavena sama normalno deka careto ke si go pobara. I tehniki i mesta i lagi, sve e opsto poznato, nema mesto za ismisluvanje topla voda.

Eden topol pozdrav do site gurbetcii :

Ај рејз ју уште похардкор:

 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.704
Поени од реакции
2.780
Не знам која е поентава на темава која си ја отворил члену?
Добро имаш секс со мажена жена, и што? Мислиш дека правиш нешто погрешно па тоа те пали и возбудува? Еве јас ќе ти кажам дека не правиш ништо погрешно, ако сте двајцата согласни да имате секс, тука нема ништо погрешно. Таа дури може и да се разведе ако сака да сте заедно ама нејќе најверојатно. Ако мислиш дека мажот на ебачицава твоја е со катанче вгаќи, си се зезнал.

Дека ако имаше секс со слободна немажена жена, немаше слатко да ти биде??? Ако така размислуваш тогаш си пореметена личност. Сакаш да се фалиш, мислиш си нешто посебно, да се почувствуваш важен, битен, си мислиш во себе, те бива во кревет,па затоа си ти "одбраниот" за да ја клатиш таа, еве ќе ти кажам дека не си, ниту ќе бидеш нешто посебно, за добра свиња нема лоша помија,да не си бил ти, ќе бил некој друг, таа твојата, е некоја жена без морал, без срам, и без емоции и почит спрема мажот и, а ти си само случајно тука да и ги задоволиш физичките потреби, не си достоен да и бидеш маж или дечко ниту таа тоа го бара од тебе, со други зборови ти си потрошен материјал, не се врзува за тебе таа, немај гајле, ако мислиш дека ќе си направиш проблем, нема. Терај си. Не користиш ништо, со фактот дека е таа мажена, немаш обврски си мислиш, па ако е за така и со немажена жена со договор немаше да имаш обврски, не сме 18 век па да мораш да жениш некоја за да ја еб'ш.
Само ја мислам дека дојде тука да се фалиш, а тоа што ти сакаш да се фалиш, зборува за фактот дека нешто тебе ти фали во животот, не си среќен, да беше среќен немаше да имаш потреба да се пофалиш.
Пс: додека го пишувам постов, милијарди и милијарди луѓе низ земјинава топка имаат секс и доживуваат оргазам, некој и по повеќе, чисто да знаеш дека не си само ти тој кој има секс. Лол
 
Последно уредено:
Член од
10 мај 2022
Мислења
584
Поени од реакции
1.961
Абе другар ,јас да земам да отварам теми за тоа што се имам поминато мажени,верени,разведени,две сестри,мајка и ќерка,............ќе паднеше форумот на една година.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.201
Поени од реакции
36.972
Dechki, Za temava e se kazhano !
Imam samo da mu se obratam na Clenovive niz Deutschland!!
Zhenite doma ( vo Makedonija ) vi se?
Mislete mu ja , mozhebi se zboruva za vashata zhena ! :shok2:
Gute nacht , scöne Träume!
:pos::pos::pos::pos:
...ами и ти се смееш, ако другата понежна половина не е во МК, што мислиш не може да швалерисува во Дојчландот на заеднички ручек додека ја чекате од тоалет, мали се тоалетите не собира двајца? :D

...на темава ништо не е кажано, ниеден член не напишал за сопствено швалерисување, освен тој што ја отвори темата, а кој(а) па ќе признае, а и колку мажени/ женети има според последниот попис на форумов :ROFLMAO:
Абе другар ,јас да земам да отварам теми за тоа што се имам поминато мажени,верени,разведени,две сестри,мајка и ќерка,............ќе паднеше форумот на една година.
...ами ајде напиши барем едно искуство, гарантирам дека нема да падне форумов! :D
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
25.006
Поени од реакции
41.278
Не знам која е поентава на темава која си ја отворил члену?
Добро имаш секс со мажена жена, и што? Мислиш дека правиш нешто погрешно па тоа те пали и возбудува? Еве јас ќе ти кажам дека не правиш ништо погрешно, ако сте двајцата согласни да имате секс, тука нема ништо погрешно. Таа дури може и да се разведе ако сака да сте заедно ама нејќе најверојатно. Ако мислиш дека мажот на ебачицава твоја е со катанче вгаќи, си се зезнал.

Дека ако имаше секс со слободна немажена жена, немаше слатко да ти биде??? Ако така размислуваш тогаш си пореметена личност. Сакаш да се фалиш, мислиш си нешто посебно, да се почувствуваш важен, битен, си мислиш во себе, те бива во кревет,па затоа си ти "одбраниот" за да ја клатиш таа, еве ќе ти кажам дека не си, ниту ќе бидеш нешто посебно, за добра свиња нема лоша помија,да не си бил ти, ќе бил некој друг, таа твојата, е некоја жена без морал, без срам, и без емоции и почит спрема мажот и, а ти си само случајно тука да и ги задоволиш физичките потреби, не си достоен да и бидеш маж или дечко ниту таа тоа го бара од тебе, со други зборови ти си потрошен материјал, не се врзува за тебе таа, немај гајле, ако мислиш дека ќе си направиш проблем, нема. Терај си. Не користиш ништо, со фактот дека е таа мажена, немаш обврски си мислиш, па ако е за така и со немажена жена со договор немаше да имаш обврски, не сме 18 век па да мораш да жениш некоја за да ја еб'ш.
Само ја мислам дека дојде тука да се фалиш, а тоа што ти сакаш да се фалиш, зборува за фактот дека нешто тебе ти фали во животот, не си среќен, да беше среќен немаше да имаш потреба да се пофалиш.
Пс: додека го пишувам постов, милијарди и милијарди луѓе низ земјинава топка имаат секс и доживуваат оргазам, некој и по повеќе, чисто да знаеш дека не си само ти тој кој има секс. Лол
Ти си љубоморна, пошто оваа додека се кова ти везеш гоблени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom