Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
10 октомври 2021
Мислења
45
Поени од реакции
20
Zdravo decki, mi treba pomos kade mozam da najdam igracka kran mashina za iphone smart phone i takvi raboti , kade sto se stavaat pari za da mozes da igras za dobivka na smartphone, tablet
Znaci golema mashina, so stavanje na pari, ne plasticna igracka haha
Ili kontakt od lice koe poseduva takva masina
 
Член од
15 јуни 2020
Мислења
242
Поени од реакции
905
Dali ima vo Skopje da se prodavaat gumi vnatresni za elektricen trotinet ama i voedno da gi smenuvaat tamu?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.219
Поени од реакции
39.966
На вулканизер ќе појдеш или точкар.
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
704
Поени од реакции
1.290
Здраво, дали знаете каде можам да ја најдам поемата ,, Толкување на болката" од Бошко Смаќоски ?
Прашав во повеќето книжарници ја немаат...
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.495
Поени од реакции
8.779
Abe kakva marka be.
ova djubre ne bi go zel ni na son pa makar i od Louis Vuitton da bidi
Не ме интересира дали би го зел или не, ме интересира каде може да се најде кај нас нешто слично а да не е од бит пазар.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.226
Поени од реакции
6.654


I ushte ednash najpederskoto neshto shto bi go zamislil zaedno so site canti shto gi vleckaat Mazhite niz makedonija i Srbija
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.206
Поени од реакции
56.877
Не ме интересира дали би го зел или не, ме интересира каде може да се најде кај нас нешто слично а да не е од бит пазар.
Ти кажа брат, у Прилеп.
Или од Прилеп или кој те ебе сељак глуп ова ли се носи ебате тоа клошарот боље кесе од продавница земи си и носи си пасош слушаки и мастики у рака цццццццццц
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.226
Поени од реакции
6.654
Ти кажа брат, у Прилеп.
Или од Прилеп или кој те ебе сељак глуп ова ли се носи ебате тоа клошарот боље кесе од продавница земи си и носи си пасош слушаки и мастики у рака цццццццццц
Si imam kola za seto toa. I za mene samo pederi i levi tipovi nosat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom