Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Или си грозна ко ноќ па не може да сврши коа те гледа
Не би да коментирам на злобни и грозни ваков злобен коментар неам чуено ни прочитано злото од срцето ти доаѓа далеку си од тоа што напишав и што свати веројатно ни девојка си немал досега
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Како да ти помогнеме што совет да ти дадеме? Пробај повеќе, еден ќе ти се погоди и чувај си го него.
Така е имаш право но и тоа погодено туѓо е а да нон стоп да се криеме не иде нели ја сама он со жена не би веќе не не но ќе излезе нешто иако нон стоп настојува ја не би веќе
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Така е имаш право но и тоа погодено туѓо е а да нон стоп да се криеме не иде нели ја сама он со жена не би веќе не не но ќе излезе нешто иако нон стоп настојува ја не би веќе
Нека се разведе, па нема да се криете, нема туѓ да биде.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Нека се разведе, па нема да се криете, нема туѓ да биде.
Неможе ниту сакам да се разведе нека си остане кај што е жал ми е за жената и јас погрешив улетав љубовта е крива треба ладна глава секогаш несакам има деца несакам да носам грев а точно е се мислеше еднаш не еднаш повеќе пати за развод неможам да живеам така неќам толку грев да си ставам не се гради среќа на туѓа несреќа и онака завршено е се но пак ме демне но ладна сум јас не ми треба тоа
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Неможе ниту сакам да се разведе нека си остане кај што е жал ми е за жената и јас погрешив улетав љубовта е крива треба ладна глава секогаш несакам има деца несакам да носам грев а точно е се мислеше еднаш не еднаш повеќе пати за развод неможам да живеам така неќам толку грев да си ставам не се гради среќа на туѓа несреќа и онака завршено е се но пак ме демне но ладна сум јас не ми треба тоа
Неќеш грев да носиш и да градиш среќа на туѓа несреќа? А до сега со него што правеше? Гревот си го направила веќе, исцели се со други, пробај неколку и кој ќе издржи највеќе ќе си го земеш. Ама слободни мажи, немој женети. И пази се од болести.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.200
Поени од реакции
21.915
Неможе ниту сакам да се разведе нека си остане кај што е жал ми е за жената и јас погрешив улетав љубовта е крива треба ладна глава секогаш несакам има деца несакам да носам грев а точно е се мислеше еднаш не еднаш повеќе пати за развод неможам да живеам така неќам толку грев да си ставам не се гради среќа на туѓа несреќа и онака завршено е се но пак ме демне но ладна сум јас не ми треба тоа
Cim toj te krie od zena mu, nema iskreni nameri ;)
Автоматски споено мислење:

Неќеш грев да носиш и да градиш среќа на туѓа несреќа? А до сега со него што правеше? Гревот си го направила веќе, исцели се со други, пробај неколку и кој ќе издржи највеќе ќе си го земеш. Ама слободни мажи, немој женети. И пази се од болести.
Ne e interesno taka
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
Неќеш грев да носиш и да градиш среќа на туѓа несреќа? А до сега со него што правеше? Гревот си го направила веќе, исцели се со други, пробај неколку и кој ќе издржи највеќе ќе си го земеш. Ама слободни мажи, немој женети. И пази се од болести.
Така е гревот е сторен
Неќеш грев да носиш и да градиш среќа на туѓа несреќа? А до сега со него што правеше? Гревот си го направила веќе, исцели се со други, пробај неколку и кој ќе издржи највеќе ќе си го земеш. Ама слободни мажи, немој женети. И пази се од болести.
Искрено ни до тој секс не е се ако не одговара за друго џабе е но овој совршен беше да не пишувам што и како значи беше љубов и љубов иначе да гревот е сторен веќе но преболив и го блокирам и пак а роденден или пак на некој месец праи профили и пак пишува сака контакт но готово е ќе си барам ко мене слободни нормално
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
485
Поени од реакции
1.630
Што јас машко лелее мајко ќе се утепам зошто би била маж а ко женско да се претставувам објасни сакаш да ме видиш или што имаш цел подобро кажи јас маж??
Автоматски споено мислење:


Да не сакаш да ти ги сликам свидетелствата една 4 немам алоо јас ако се опуштам по форумот незначи сум неписмена или ти по тебе судиш цц
Автоматски споено мислење:


Ова е крајност претеруваш јас маж е ова е веќе навреда или нешто сакаш да ископаш безобразие ненормално нешто јас маж срамно долно ептен ме навреди ептен
На игнор те ставам поздрав.За мене права жена на форумов е само @Хоуп.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
229
Поени од реакции
211
На игнор те ставам поздрав.За мене права жена на форумов е само @Хоуп.
Можеш да праиш што сакаш ама да пишуваш за мене дека јас сум маж е исто ко јас да кажам ти си жена.п.с.секој од себе почнува веројатно ти си жена
 

Dar_Mak

ексцентрик
Член од
22 октомври 2010
Мислења
342
Поени од реакции
331
Жесток секс ако може уопште да го издржи најчесто завршуваат пред да почнат кого да освојам со жесток секс навистина треба да пијат ако не виагри бар маџун секс ли е 5 до 10 минути па за втора ај молба сите уморни е имав еден до 3 часа ама пиеше маџун некој мед со билка било наводно на природна база вијагра докажано штети ми фали он ама неќам да грешам душа женет беше а ова другово за во канта 5 мин 10 минути ебате сексот ни гаќи не вадам за толку не не веќе
Какви маџуни, изморени со главоболки, јако плескање само и тоа кардиолошки активно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom