Зошто сте сами?

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
u pravo si
ne go zadevajte
lani stavi slika vo nekoja tema od spalnata kako lezi do nekoja za da ni dokaze deka ne zaboravil kako :toe:
Ocigledno djabe, duri ne postiram slika kako sedime vo isti bluzinja pred elkata onaka nasmeani, srekjni i veseli, za Zoki obavezno i djukicot ke mora da go fati kadarot oti mislam djabe ako i to ne e na slika, nema da bidi to to :toe:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.601
Поени од реакции
10.004
So be pozdrav, se podmocna tro, ne drzi ventilot poke :pos:
Не држи Владе, пушта вода, мајстор не ми помага веќе...треба нова гумичка...:toe: Затоа и ти не чекај многу, ајде да ве споиме со Дена на време додека не ти клапне и на тебе мочалото :pos:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
Не држи Владе, пушта вода, мајстор не ми помага веќе...треба нова гумичка...:toe: Затоа и ти не чекај многу, ајде да ве споиме со Дена на време додека не ти клапне и на тебе мочалото :pos:
Mnogu mi znaci vaka so mi go zabravte gajleto :love:
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
876
Поени од реакции
2.156
Interesno Vlade kako gi drzish rabotite u magla, cile mile ne si jasen i glasen..... imash zena nemash, si ne si gej... i Houp tuka ja fati na kondicija....
Sakash li so Dena ili ne? Ako ne kazi zashto ne.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.601
Поени од реакции
10.004
Interesno Vlade kako gi drzish rabotite u magla, cile mile ne si jasen i glasen..... imash zena nemash, si ne si gej... i Houp tuka ja fati na kondicija....
Sakash li so Dena ili ne? Ako ne kazi zashto ne.
Хоуп е мажена, а Владе нејќе такви...џабе му се улизуваше:D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.484
Хоуп е мажена, а Владе нејќе такви...џабе му се улизуваше:D
Не лажи за да ми ги земеш потенцијалните удвачари ко што вика Дена.
Владе си имаше шанса, право мртов коњ, па сега што би рекле старите кога сме кај коњот, од коњ на магаре драги мој Владе стигна.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.352
Поени од реакции
22.179
Interesno Vlade kako gi drzish rabotite u magla, cile mile ne si jasen i glasen..... imash zena nemash, si ne si gej... i Houp tuka ja fati na kondicija....
Sakash li so Dena ili ne? Ako ne kazi zashto ne.
Zoki izvini vaka ali koj kur faktor si ti pa da moram da ti kazam :cautious:
Автоматски споено мислење:

Не лажи за да ми ги земеш потенцијалните удвачари ко што вика Дена.
Владе си имаше шанса, право мртов коњ, па сега што би рекле старите кога сме кај коњот, од коњ на магаре драги мој Владе стигна.
Mislis od kobila na magarica potocno, draga moja Houp ;)
Автоматски споено мислење:

Хоуп е мажена, а Владе нејќе такви...
Aha misli si :sneaky:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom