Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Ау ау ау го изгазив првиот тим на Ливерпул со резервите...


...колку неџентлменски... :P
Не ми беше нaјјaкиoт :д јa утнaв тaктикaтa скрoз :(
Земи уше некoј тим, шo имa везе :p[DOUBLEPOST=1455061979][/DOUBLEPOST]Report match fixing :sneaky: мехехе
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
3 утакмици 3 порази...бетер од Невил сум со Валенсијава :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.137
Поени од реакции
5.251
Абе нема играчи да купам се сте собрале :)
Шопинг во втора лига :D И гледај играчи кои се со по 88,89 ама се млади и во добра форма во real life ке им скокне рејтингот, рејтинзите се качуваат и паѓаат цело време :D

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
За жал за колово од шилдот нема да има известување поради премореност на админот. xD
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.137
Поени од реакции
5.251

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Намали ги цените на картите имаш револт кај фановите ке ти почнат со бојкотирање

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
У oвoј свет имaм супер гaзди и се е вo нaјдoбaр ред :p
 
Член од
4 февруари 2016
Мислења
51
Поени од реакции
54
Имам срдечен поздрав до менаџер на Саутемптон кој имаше погрдни зборови за мене и мојот тим

Промашен пенал заради моја грешка, погрешен човек го шутираше пеналот сепак и со 2-1 победа си е победа
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.137
Поени од реакции
5.251
Имам срдечен поздрав до менаџер на Саутемптон кој имаше погрдни зборови за мене и мојот тим

Промашен пенал заради моја грешка, погрешен човек го шутираше пеналот сепак и со 2-1 победа си е победа
Браво, секоја чест. Друштво ова вине доказ дека доколку знаеш кај да бараш можеш пак да составиш солидно тимче за да ти бидне интеррсна играта иако се вклучи последен собра доста играчи. (Муабетов ми е за оние кои се жалеа дека нема играчи на пазарот дека се е соберено) не ти требаат секогаш 90+ играчи и јас на Клипче му собрав 3 поени со послаб тим, значи доколку се постави добро тактиката и со малце среќа може се и сешто да се издешава.
АКО НЕ ВЕРУВАТЕ АЈ ДА СЕ КЛАДИМЕ

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom