Skazi @ Skopje Fair - 12.09.2009

Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Јас претходниот пат го пропуштив зато сега ке одам.
Сакам да видам шо журка праат.
Гајле ми е за другите дали дошле курој да изиграват таму или незнам шо ...
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
Не ширете дезинформации од ракав...журката ќе биде на Две Реки, па ако сака и Џејмс Монро со Дино Псарас во пакет да ги донесат :icon_lol:

Извинете за оффтопик...
off-topic 2 : Ufff kamo srekja, ti znaes li kako ke se izlupame na ova.

Back to topic : Sekogas lugjeto imaat izbor, gi ima i dvete zabavi. Imate pravo da izberete kade sakate da idete. Nikoj niti ve prisiluva ili stava pistol na celo da dojdete.

Digital dance se drzi na Full on trance scenata koja postoi. Skazi e eden od redovnite gosti na Digital Dance. I ne doagja na sekoi 3 meseca nego doagja ednas godisno. Posleden pat beshe proslata godina za 5 godini na Digital dance...vo Maj.

Pa sea videte...
 

Mortron

shadow on acid
Член од
18 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Добро бе, толку ли не гледате дека Трансот сега засега е единствената некомерцијална музика у Македонија.
Druze mnogu si greska za ova

Не замарај,постои едноставно решение.Не ја отворај темава ако не те интересира нешто или ако нејќеш да одиш.ПС: ќе биде јако...:drk:
druze bre forum e ova sho sakam ke pisam dokolku e povrzano so temata,ne mora da bide pozitivno moeto mislenje na kraj.si kazav jas ne davam support za nastanot i tolku.no hard feelings si rekov sto imam nema potreba da mi davate quoting na mislenjata. pozrav
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.627
Поени од реакции
10.905
Трансот е меинстрим...факат!
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.627
Поени од реакции
10.905
Тоа е добро...бидејќи сеуште ќе важеше за музика која ја слушаат наркомани :wink: со оглед во какво општество живееме...
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
која сака може да дојде кој не сака не мора никој не е присилен..
еве на пр ја ќе одам....
има ли неш гратиси или...????
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
psygana не лупај глупости какво одложување на журка какви глупости ке си бидат и двете журки
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
258
Поени од реакции
12
Ontopic : skazi do sea go iam gleano 2 pati, ednas vo ohrid i lani na saem, na saem bese partali do 5 sabajle cela publika skokase kako da bese pocetok na zurkata, sekoja cest za skazi i negovata muzika, najverojatno ke idam taka da se gleame tamu decki !
 
Член од
18 март 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
Минатиот пат не отидов и се заебав..... За оваа журка сам си купив карта...ако има друштво топ, ако не сам ќе си идам:)
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Многу јако ќе е овај пат со целиот бенд ова ќе биди една од најдобрите журки оваа година се гледаме таму
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Минатиот пат не отидов и се заебав..... За оваа журка сам си купив карта...ако има друштво топ, ако не сам ќе си идам:)
И јас нешто како тебе, се договорив со десет души на крај чувствувам сам ќе отидам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom