Primera División - Liga BBVA 2015/2016

Кој ќе биде шампион ?


  • Вкупно гласачи
    180
  • Гласањето е завршено на .

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Мочање :pos::pos:

Maда имам осеќај дека Суарез веќе беше внатре...
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.712
Зошто не го остават Суарез да шутира слободни и пенали? Секако е подобар од двајцава куртони
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Реков, толку од Селта сезонава. Некои ќе речат повреди многу, тачно, али и дур се вратат повредените отиде возот. Македонските коментатори пак ќе речат дека Енрике ја познава Селта оти бил таму па затоа ваков пораз.

Мислам дека веќе треба да го сменат синот господов како прв изведувач на пенали, повеќе има промашено него погодено.

Суарез Balon D'or.
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
2.113
Селта денес беше без најдобрите играчи, Аспас, Нолито веќе одамна е повреден тој, Орелана, Бонгонда и таму уште некој, не дека е то оправдување за денешниот дебакл ама игра улога во поразот, плус исцрпени се играчите толку му е силата истите играчи 3 натпревари во 10 дена изиграја, на Ноу Камп шо да напрат, тие арно и гол дадоја :icon_mrgr:
 
Член од
7 јули 2013
Мислења
1.462
Поени од реакции
9.180
Реков, толку од Селта сезонава. Некои ќе речат повреди многу, тачно, али и дур се вратат повредените отиде возот. Македонските коментатори пак ќе речат дека Енрике ја познава Селта оти бил таму па затоа ваков пораз.

Мислам дека веќе треба да го сменат синот господов како прв изведувач на пенали, повеќе има промашено него погодено.

Суарез Balon D'or.
За Меси зборуваш?Гледаше што се случи или само на резултати имаш видено промашен пенал?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom