Koлку од вас имаат профил на Facebook?

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Имам ради реда. 3-4 слики, толку. Тоа како социјални групи или штознам како ги викаат.. тапа се. Фанови и сл.
И го дадов пвто на ..другарка да купува мебел за некое си животно. Хуман човек сум ебаго. :)))
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Имав на времето hi5 ко беше шема, ама ми се здосади и го избришав, па осеќам дека истата судбина ќе го чекат профилот на фејсбук, па не се мачам да прам. Всушност, не ја сфаќам поентата, да редиш слики и да си го креваш егото со коментари од другарки, или да се затвориш в соба некој ак рекол нешо лошо... денес на то е сведено. :raz:
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
мене ме окапаа со оние квизовите. бтв. си отворив фејз само за пет социету али сеа некако не ја играм. Инаку зависник сум на фејз. Играм и УоВилле ии мафија варс и стреет раце :pos2::pos2::pos2:
И јас ги играм тие, само Street Race уште не сум почнала.. :) Инаку и Vampire wars, Blood..., Gang wars, Be Popular, Sorority Life, Ghost Hunters, Pac Man, Word Hunt.... ако има и други , кажувајте :pos2:
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Poker!!! и на сабајле пред работа и во темница.... од работа не можам ама осеќам дека да можев, само тоа ќе правев!:vozbud:
Пет сосајати ради реда, само пари си собирам! Паметно штедење!!:toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
276
Поени од реакции
13
Редовно играм Who has the biggest brain ама никако да станам паметна. Уствари ако си поиграм уште малку на Facebook, отидов...:kez:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Имам од пред два месеци,ама слабо се вклучувам.Досадно ми е :toe:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
ja imam na myspace
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
иам ја ...цело време на мафија киснам :vozbud:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Акаунти кај сакаш имам. Некни си напрајв еден текст документ со јусер/пасс/адреса, неможам да ги допамтам сите од секаде, излегоја 36. Дебам интернет глупав секоја втора квалитетна страница бара регистрација...:toe:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Имам пред 2-3 месеца го напраив...
Ако знае некој да ми каже како да напраам фан група на фејсбук за еден спортист?
Фала однапред
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Имам неколку месеци.
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Poker!!! и на сабајле пред работа и во темница.... од работа не можам ама осеќам дека да можев, само тоа ќе правев!:vozbud:
Пет сосајати ради реда, само пари си собирам! Паметно штедење!!:toe:
А јас мислев дека сум заразена од Маfia Wars. Леле шо ми требаше да ја аднам апликацијата, а толку се иритирав ко ќе видев дека некој ми ја нуди. Три-четири дена од кога почнав да играм покер и буквално се заразив, то ми е за памет да не почнувам у реалноста :)))
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
I jas iam ama pred nekoj den dobiv link da se zaclenam u grupata Things you didn't know about Facebook i mnogu se iziritirav, mnogu. Site mora da ja vidat, mislam se gleda i bez da imate profil, ne znam dali moze da se postirat linkovi ama eve pa ako ne e u red brisete: http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=5585067263&ref=mf
 

Kajgana Shop

На врв Bottom