Koлку од вас имаат профил на Facebook?

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Имам нов ми е вчера си го направив и уште не сум заразен од ни една игра..:):).
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
и јас си напрајв пред 2-3 дена :vozbud: стварно интересно било и време одзема многу
 

ninanajna

Ice Girl
Член од
15 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
12
Јас имам веќе пола година и ептен се заразив играм го Pet socity,poker,geo chalenge:pipi:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Си напрајв пред 2-3 дена, реков да видам шо ќе беше толку популарно. Засега ми е интересно, ама осеќам дека за некое време ќе го снајде истото шо и на hi5. :)
 
I

InF3cTeD

Гостин
ја синоќа напавив и искрено не ми е нешо баш интересно....неможам да се снајдам ама ете од радозналост направив ама ретко ќе го посетувам...некако досадно ми е
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Е таман престанав да ја играм Mafia Wars сега после постовиве ќе ме натерате да почнам да играм покер. Баш утре ако имам време ќе видам шо е толку интересен:pipi:
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
Е таман престанав да ја играм Mafia Wars сега после постовиве ќе ме натерате да почнам да играм покер. Баш утре ако имам време ќе видам шо е толку интересен:pipi:
немој да се заебеш и ти да почнеш со покерот,ја веќе ги изгубив другарите ради него не сум ги видел скоро месец дена онака асално(од дома не искачаат ,ако искочат у булдог се пак на покер:nesum:)
едит:и ја имам ама деновиве ке го неам
 
С

Спенсер

Гостин
глеам повеќето направиле, па ке направам и јас..утре ке биде и тоа..ке напраам да видам шо-како:vozbud:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Можете да се логирате на фејсбук ?
 
А

Ајсшутер

Гостин
Таман сакав да направам профил имаат нешто зафркнато овие изгледа ќе го враќаат пак стариот скин оти многу се жалеа дека нечинел анкетата што беше како ви се допаѓа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom