Football Manager 2013

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.454
Поени од реакции
13.910
Најдов една финта да ја купам за 26$. Сеа чекам некој другар што има картица да најдам за да ми плати, јас неам. Не се издржува веќе, јебига. Ако некој е заинтересиран нека каже ќе му кажам како, ова е најефтина варијанта што може да постои.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Најдов една финта да ја купам за 26$. Сеа чекам некој другар што има картица да најдам за да ми плати, јас неам. Не се издржува веќе, јебига. Ако некој е заинтересиран нека каже ќе му кажам како, ова е најефтина варијанта што може да постои.
да му ебасе се и на ибеј и на пејпал :mad: ми ги блокираа двата акаунти а си имав пари за наредните 10-15 години да ја купувам играва :place:
дај да видам од каде $26. јас сигурно ќе ја земам крајот на месецов преку некој сезонски попуст во америка (Black Friday :D )
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.454
Поени од реакции
13.910
да му ебасе се и на ибеј и на пејпал :mad: ми ги блокираа двата акаунти а си имав пари за наредните 10-15 години да ја купувам играва :place:
дај да видам од каде $26. јас сигурно ќе ја земам крајот на месецов преку некој сезонски попуст во америка (Black Friday :D )
www.greenmangaming.com

Симни програмче spotflux, што ти ја менува ip адресата во американска, и ти ја прави 10% играта поефтина.(али пошто ти си во Америка најверојатно нема да ти треба тоа). Регистрирај се, најди ја играта на страната, и почни да ја купуваш, ќе ти побара таму да внесеш еден ваучер и ќе го внесеш овој код:
GMGFM-35OFF-SCORE

Со тоа играта ќе ти испадне уште 35% поефтина. Читав на други форуми луѓе што купувале преку овој начин, сигурно е.

Само може да истече валидноста на овој код за некое време, али би требало да се најде друг понатаму..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.840
Поени од реакции
5.120
Руни е на клупа во Ман Утд и не го викаат да игра за репрезентација.Играва е ментал.:pos:

И ова како плус:
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Моментот кога одиш во Југотон и прашуваш за играва и ти велат дека воопшто ја немаат на каталог. :cautious:
 
Член од
14 септември 2012
Мислења
4
Поени од реакции
2
Најдов една финта да ја купам за 26$. Сеа чекам некој другар што има картица да најдам за да ми плати, јас неам. Не се издржува веќе, јебига. Ако некој е заинтересиран нека каже ќе му кажам како, ова е најефтина варијанта што може да постои.
Мислев дека само јас не можам да издржам, готово е :) Дај да се присобереме повеќе да земеме групен попуст :)
 
Член од
24 јуни 2012
Мислења
29
Поени од реакции
46
Дали знае некој колку пари е од прилика да се земе играва од некоја компјутерница ?
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.491
Поени од реакции
2.383
Ај нека каже некој нешто за краков НОВОСТИ!!! Дали ќе излезе нов?!?!:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom