Barclays Premier League - Season 2015/2016

Кој ќе биде новиот шампион во Премиер лигата?


  • Вкупно гласачи
    465
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Во јануари беа во пол-позиција за титулава со неколку поени пред Лестер, на крај завршуваат со 20 бода позади нив и несигурно 4 место сеуште.
И нас кога ни клизна (буквално титулата) беа во пол позиција до пола сезона ако не и цел јануари, не сум сигурен.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Криво ми е што ја земавте титулата таа година со избраниот, не можам да прежалам.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Криво ми е што ја земавте титулата таа година со избраниот, не можам да прежалам.
Сезонава покажаа како се игра во ЛШ, а не да испаѓаат од група со Лудогорец.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.443
Криво ми е што ја земавте титулата таа година со избраниот, не можам да прежалам.
Мех, полесно ни беше нам... не се надевавме. :icon_lol: Ниту пак имавме регионален собир, за да онака го сркнеме.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Мех, полесно ни беше нам... не се надевавме. :icon_lol: Ниту пак имавме регионален собир, за да онака го сркнеме.
Никако не се надевавте, ова Скаузер некој го имаше поставено на ОТ...
асд.jpg

Исто и со Ван Гал не се надевавте, знаевте дека ќе бидете вака солидни, солидни...

Во врска со собирот, веројатно и в Зрењанин коа бевме септември, кога ги тепавме Јунајтед за прослава на титула бевме. Ваљда и во Котор славевме, ВБА 0-0, пораз исто од Јунајтед Љубљана, славевме титула септември...

Штом Видук вика сме се собрале да славиме, така е.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.443
Никако не се надевавте, ова Скаузер некој го имаше поставено на ОТ...
Прегледај го приврзокот 144791

Исто и со Ван Гал не се надевавте, знаевте дека ќе бидете вака солидни, солидни...

Во врска со собирот, веројатно и в Зрењанин коа бевме септември, кога ги тепавме Јунајтед за прослава на титула бевме. Ваљда и во Котор славевме, ВБА 0-0, пораз исто од Јунајтед Љубљана, славевме титула септември...

Штом Видук вика сме се собрале да славиме, така е.
А напишано е дека е дека сте со собрале да славите титула, каде? :ROFLMAO:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
А напишано е дека е дека сте со собрале да славите титула, каде? :ROFLMAO:
Јас ти кажувам дека собирот е за тоа, си планиравме 8 месеци унапред, од 3ти септември, кога ви даде Стаџ гол на ОТ.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.443
Огромна утеха...
 
Последно уредено:
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Шала на страна, ова со собиров е добра заебанција. Нешто како кога го заебаваш другар ти дека се мувал со грда а тебе само мајка ти и баба ти те имаат бацено :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom