Barclays Premier League Season 2011/2012

Кој ќе ја освои оваа година Премиер Лигата ???


  • Вкупно гласачи
    223
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Која фама се дига, за едно отварање на тема.

Не отварај!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.322
И што решивте ќе отварате или не? Или темата е во процес на отварање ?
 
S

Stivie G

Гостин
до кога ќе те лажат бе... :)
Се додека не напишеш еден паметен пост. Значи цел живот :свиркам:.
--- надополнето: 9 јули 2012 во 01:20 ---
жити Бога немој......
Зошто не? Демек тие шо сме за Ливерпул не знааме да сврзаме 5-6 реченици а вие останатие паметни сте.
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Може да се отвори новата тема кога ќе заврши трансфер периодот дека одма на новата тема ќе почнат со полнење со шпекулации. :гик:
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Клајте му клуч на темава...
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.125
Поени од реакции
20.991
Јас да сум модератор, би ми било жал да ја затворам оваа тема. :(
Какви работи само не се случија во оваа сезона. На дерби натпревари паѓаа резултати како 8-2 и 1-6, вицевите кои се измислуваа за Торес, потоа и за Хески, Керол, Суарез и Даунинг, Сити едно време имаше солидна предност и беше на врвот, потоа Јунајтед дојде во пол позиција па како мали деца ја изгубија предноста, навивачите на Ливерпул ја бојкотираа темата, Челзи се прероди и воскресна под водството на Ди Матео.... и се кулминираше во последното коло, со најдраматичниот можен крај, со сценарио какво што ни Спилберг неможе да замисли.. начинот на кој Сити ја освои титулата, со пресвртот во судиското продолжение..
Ladies and gentlemen, this was Barclays Premier League 2011/12..:cuc:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Јас да сум модератор, би ми било жал да ја затворам оваа тема. :(
Какви работи само не се случија во оваа сезона. На дерби натпревари паѓаа резултати како 8-2 и 1-6, вицевите кои се измислуваа за Торес, потоа и за Хески, Керол, Суарез и Даунинг, Сити едно време имаше солидна предност и беше на врвот, потоа Јунајтед дојде во пол позиција па како мали деца ја изгубија предноста, навивачите на Ливерпул ја бојкотираа темата, Челзи се прероди и воскресна под водството на Ди Матео.... и се кулминираше во последното коло, со најдраматичниот можен крај, со сценарио какво што ни Спилберг неможе да замисли.. начинот на кој Сити ја освои титулата, со пресвртот во судиското продолжение..
Ladies and gentlemen, this was Barclays Premier League 2011/12..:cuc:
Аууу кога ќе ми текнееее... :pos:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Јас да сум модератор, би ми било жал да ја затворам оваа тема. :(
Какви работи само не се случија во оваа сезона. На дерби натпревари паѓаа резултати како 8-2 и 1-6, вицевите кои се измислуваа за Торес, потоа и за Хески, Керол, Суарез и Даунинг, Сити едно време имаше солидна предност и беше на врвот, потоа Јунајтед дојде во пол позиција па како мали деца ја изгубија предноста, навивачите на Ливерпул ја бојкотираа темата, Челзи се прероди и воскресна под водството на Ди Матео.... и се кулминираше во последното коло, со најдраматичниот можен крај, со сценарио какво што ни Спилберг неможе да замисли.. начинот на кој Сити ја освои титулата, со пресвртот во судиското продолжение..
Ladies and gentlemen, this was Barclays Premier League 2011/12..:cuc:
Факе и се е можно ;)
 
S

Stivie G

Гостин
Кога ќе ми текне како навивачите на Јунајтед славеа титула уште од почетокот на април :pos::pos:.
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
А мене па кога ќе ми текне дека Агуеро даде гол у 93... :vozbud:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Кога ќе ми текне како навивачите на Јунајтед славеа титула уште од почетокот на април :pos::pos:.
Сакаш да кажеш дека ти ЗНАЕШЕ оти немаше да освојат титула? :facepalm:
Па пола од форумџииве честитаа, а не дека навивачите на Јунајтед славеа.
Иначе да изгубиш титула во склоп на такви околности е 100000000000000:1 или 0.000000000000000000001% :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кога ќе ми текне како навивачите на Јунајтед славеа титула уште од почетокот на април :pos::pos:.
А мене па кога ќе ми текне дека Агуеро даде гол у 93... :vozbud:
А мене кога ќе ми текне дека уште од март ни честитавте :pos: Џоа стручњаците муабетов :icon_lol:
--- надополнето: 9 јули 2012 во 17:08 ---
Сакаш да кажеш дека ти ЗНАЕШЕ оти немаше да освојат титула? :facepalm:
Па пола од форумџииве честитаа, а не дека навивачите на Јунајтед славеа.
Иначе да изгубиш титула во склоп на такви околности е 100000000000000:1 или 0.000000000000000000001% :)
Абе па ти, милијарда пати се сменија мислењата и за Манчини и за Агуеро и за Џеко во последните 10 минути од утакмицата, ти ги прашуваш за распон од месец дена или па недај Боже 9 месеца :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom