Backstreet boys

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Super se deckite,znaat da pejat.Imaat mnogu hitovi.So netrpenie go cekam noviot album da go slusnam.Gi slusam od koga se pojavi.Pred edna godina bev na nivni koncert i bese nezaboravno.
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
Многу си ги сакав и поранo и сега си ги сакам ептен , летово се утепав слушање нивни цедиња ...ептен се супер дечките и стварно направија еден БУМ, многу убави гласови... ги обожавам, песни што највеќе им ги сакам се -
Shape of my heart, i want it that way, shining star, everybody...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.308
Поени од реакции
46.029
Па беа популарни на времето во основно сите девојќиња од одделение се ложеа на нив,па после Ник почнаа да се носат оние ''тетратка'' фризури овде(со патецот)...мене од стално ми делуваа некако педерски па и не ги ни слушав ама еве сега имале некој нов албум и песните им биле поквалитетни па со среќа нека им е:toe:
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
a kaj da go najdam albumot. bas me interesira dali imaat izmeneto nesto od porano vo stilot
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Хаха,закон тема.

Памтам ко бев мала ги глеав како се лигавеа на телевизија, како полнеа огромни сали со пола свет соберен внатре и како пиштеа сите,плачеа и сечеа вени чупиштата. Башка се каравме со другарките кој е најубав.:pos:
Уба песна памтам му беше онаа...Shape of my heart? :pos:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.469
Поени од реакции
68.807
BACKSTREET BOYS bea top!!!!!!!!!!!!!! Najbolje pesna I WANT IT THAT WAY bez konkurencija!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
136
Поени од реакции
3
Една пофалва за ~*Тамарче*~ за темава :)
е фала богу најдов некоја убава тема за која можам да коментирам :)
Backstreet Boys ги обожавав уште ко почнаа да пеат 1996 година со песна get down ми се чини :) инаку бев преголем нивен фан шо секоја информација ја имав за нив,просто ги обожавав,ги имам сите албуми од нив,касети,Cd,имам 5 тетратки со изнапишани за нив со се слу4увало до сега,имам блузи со нивна апликација,незнам ептен бев мрдната по нив,и до сега до пред некое време сеуште бев луда за нив,другарките ми се смееа ми викаа уште ли по нив се ветрееш.Сеуште ги слушам и сакам али не како порано :) инаку мн ги сакам песните Quit playing games with my heart,Shape of my heart,the call,Clambing in the wall, и мн други. :pipi:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
Излегоа во почетокот на teen годините и се сеќавам цурите во школо сечеа вени. Hе ги слушав - некако ми беа лигави. Го слушав (и слушам) Freddy со Queen и The Beatles... Јбг ме сметаа за старомоден ама сега да ги видам...
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.992
Поени од реакции
6.253
Ja ushe gi obozavam:toe:
и јас исто. први пољубац на as long as you love me ми се деси :pos:. иначе омилени песни ми се show me the meaning of being lonely и larger than life
 

Kajgana Shop

На врв Bottom