Што најмногу ве нервирало кај вашите претходни партнери?

Принцезичка

courage is contagious
Член од
12 декември 2008
Мислења
1.556
Поени од реакции
348
Off topic си. ;)

Темата не е за брачен статус.
Па гледам офф топик си отидовте си реков ај и јас да оффтопичарам :D

само мала забелешка следен пат користи приватни пораки ок ?
mi stanuva tu\no koga ;itam \eneti kako dudlaat devojliwa
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Фактот што секогаш ми попуштале било дечковци, било потенцијални дечковци небитно... Тоа што никој не се нашол доволно маж да ми се спротивстави... Мразам кога е се по мое и кога не се наоѓа некој да ми каже НЕ туку се по мое е... :toe:

Знам дека многу сега би ме направиле будала ама тоа е... своеглава сум секогаш. Ми треба некој да ми стави забрана за некои работи...
Ako sakash ke te nokautiram nema problem samo pishi PP da se najdeme negde.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Ajdeeeeeeeeee :) Deka mnogu dobar beshe so mene ! Ako mu kazhav da mi donesi voda, mi noseshe. Ako mu rekof deka sakam neshto od prodavnica i toj ne beshe do mene, ke mi kupeshe i ke mi go doneseshe :) Ne fala ! Sakam mashko sho ke mi kazi NE!
Кае бе тоа емот-икончето она кај шо го тапка по таа лејката празна????? а?

аааааааа Еве гооо :D

:tapp:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Тоа што после пет дена дружење веќе знаев како би реагирала во одредена ситуација, ми беше премногу предвидлива, знаев што ќе каже, знаев што ќе направи. Повеќето девојки со кои бев ми здосадуваа премногу брзо. Не е интересно кога ќе знаеш како ќе реагира некоја, кога ќе го знаеш секој потег што би го направила... Тоа ме нервираше до крајност.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Највеќе ме нервираше, тоа што не сакаше да има секој ден sex со мене....:cautious:
 
R

Roten 96

Гостин
кај едната тврдоглавоста а кај другата самобендисувањето како да е над сите се понашаше па и уште е така :D
--- надополнето: Oct 11, 2011 11:42 AM ---
Највеќе ме нервираше, тоа што не сакаше да има секој ден sex со мене....:cautious:
ти па секој ден многу ке да е :D
 
Член од
22 август 2011
Мислења
326
Поени од реакции
346
Тоа што беше типичен балкански маж, сакаше се да биде по негово, а јас требаше да бидам послушно женче. Ќути и трај си. Ахм да, сигурно.
 

Kajgana Shop

На врв