Што кога партнерката/партнерот(најчесто партнерката) се шегува за вашиот полов орган?

Член од
17 јули 2008
Мислења
12
Поени од реакции
1
Ко што глеам темава не повлече мн дискусии....ама коментаров ме тера да мислам дека.......:

Нема шо да му се смеам, ако е за смеење значи не му е ок, а ако не му е ок, секогаш има бољи...
..............на вас женските само до тоа ви дошло?!?!?!?!?!?!?!?
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ко што глеам темава не повлече мн дискусии....ама коментаров ме тера да мислам дека.......:



..............на вас женските само до тоа ви дошло?!?!?!?!?!?!?!?
:pos: Оф мори мајко, а ти си со неа заради нејзините уши :wub:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Ко што глеам темава не повлече мн дискусии....ама коментаров ме тера да мислам дека.......:



..............на вас женските само до тоа ви дошло?!?!?!?!?!?!?!?
А ти што си мислеше :)

До сега ниедна мајтап не ми терала ни за полов орган ни за тело

Thx god im ok :vozbud:


:pos: Оф мори мајко, а ти си со неа заради нејзините уши :wub:
Очите ма :pos::pos::pos:
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Маки Барум-Барум, а?:(
Јбг, life is cruel.
Но, не се грижи
..............на вас женските само до тоа ви дошло?!?!?!?!?!?!?!?
И душата е важна. Who needs тело?
Или сеа за еден полов орган ќе цепидлачиме и ќе се лутиме...или не:nesum:

Него, ни во лудило не би се шалела за половиот орган. Ако ми смета, би рекла па-па, а како образложение ќе понудам некоја ствар полесна за проголтување као, премногу си посесиван, предобар си за мене (љољ) итн. Бели лагички:pipi:

А, ако се пошегува на мој рачун и сметам дека тоа е навреда... На клоци надвор од кревет, а и од живот.

Со некои работи нема шалење. И за некои работи отвореноста не е баш потребна.:toe:
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Најмизерно на свет е да разкажуваш како на дечкото му е мал! Па со тоа девојката го понижува онај што го сака, а се понижува и себеси штом збори за тоа. И да му е 5 см на мојот партнер, не би се шалела за тоа.
Инаку имам другари кои нонстоп ги критикуваат половите органи на нивните девојки, тоа не е мизерно?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не би се шегувала.Глупости.Срам ќе ми биде да спомнам,а не па да се шегувам.

А доколку он би се шегувал на моја сметка така - би пропаднала во земја од срам.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ако се смее ондах и ја ќе и се смеам на неа. Барем за наоѓање мани сме број еден.
Грда е, дебела, едната цицка и е поголема, едното око и е повисоко, смрди на сирење ехее листата е бескрајна.

Ако не смееме да ги тепаме, тогаш ќе им правиме тоа што они ни прават на нас....ќе ги термае да се чуствуваат ко гоВна:back:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ако се смее ондах и ја ќе и се смеам на неа. Барем за наоѓање мани сме број еден.
Грда е, дебела, едната цицка и е поголема, едното око и е повисоко, смрди на сирење ехее листата е бескрајна.

Ако не смееме да ги тепаме, тогаш ќе им правиме тоа што они ни прават на нас....ќе ги термае да се чуствуваат ко гоВна:back:
Темава е за шегување на сметка полов орган,ти цела книга си спремал за одбрана за секој дел од нејзиното тело.Ако и возвратиш со тој арсенал зарем нема да ти биде бумеранг на изборот?:)
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Најмизерно на свет е да разкажуваш како на дечкото му е мал! Па со тоа девојката го понижува онај што го сака, а се понижува и себеси штом збори за тоа. И да му е 5 см на мојот партнер, не би се шалела за тоа.
Инаку имам другари кои нонстоп ги критикуваат половите органи на нивните девојки, тоа не е мизерно?
:pos2::pos2::pos2:
или си немала односи уште,или си немала "толкав" партнер,а и не верувам дека ќе ти биде и партнер кога ќе го извади тоа нештичко...:pos2::pos2::pos2::pos2:
колку му доаѓа од прилика... (-----------------------) ????
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
има лек и за тоа нека збори за мојот па нема да го добие и тоа прилично долг период,па она нека ја мисли немам што ја да мислам :pos2::pos2:
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
има лек и за тоа нека збори за мојот па нема да го добие и тоа прилично долг период,па она нека ја мисли немам што ја да мислам :pos2::pos2:
Па ке си најде нов :) пак ти заебан кај ти го оговарала...кај не е**ш....ем нов си нашла:helou:
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Никој не е совршен...така што ако партнерката те заебава нешо, само кажи и...„Жити целулитот и малите цицки!“ :pos2: и отерај ја упм!
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Мене таке шале ми удираше прв пат ка ја видов, после и реков сеа шали се мори :pos:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Глупа работа сеа ќе се заебаваме за такви работи....:tapp:
Во случај да се случи такво нешто, ќе ја потсетам колку, само колку несовршена е таа самата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom