Што кога не сака да пуши?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
The`bItCh напиша:
А ако него му се пуши .. кажав и погоре доволен е само поглед или бакнеж и капирам.:wink::pusk:
Ова не го сфатив.
Демек ако некој сака да му го испушиш, доволен е само еден поглед за да укапираш?
 

BoRg

Resistance is futile you will be assimilated
Член од
8 декември 2005
Мислења
486
Поени од реакции
2
Pred se bev povece zainteresiran za dobar sex ama ednas taka nespremen dobiv "vacum cleaning" po sto skoro preferiraf i push sesii za vreme sexot.
Ako ne saka devojkata takva edna sesija sleduva dobra partija na sex.
Kako i da e .......
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Acid напиша:
Ова не го сфатив.
Демек ако некој сака да му го испушиш, доволен е само еден поглед за да укапираш?
Фала Богу не било кој, најмалку секој.:icon_lol:
Партнерот .. личност со која сум подолго време, личност која ја знам, која ме знае, личност за која знам што сака и во кое време, личност која знае како да ме задоволи, знам како да го задоволам .. личност со која си имаме заеднички јазик де.:wink:
 
Член од
8 август 2005
Мислења
456
Поени од реакции
78
naviknuvanje:)

..me baknuvase po vratot,popoleka gulickajki me , ja navedna glavata i veke bese tamu...go krena pogledot i kako da sakase da me prasa Toa go sakas???...toa trebase da bide prviot odnos vo nasata vrska...bev zbunet..si go zedov vo raka..i i kazav da odi da sfari kafe:)..
Vistinskata storija ili pricina kako sakate:
Bev zaljuben,cuvstvuvav pocit, doverba...i mo toj moment pomisliv deka toa bi bilo nekakov cin na "valkanje" na nejzinata licnost..Seuste, se obiduvam da i go protolkuvam pogledot..mozese sakase da kaze:Vaka li treba?ili...Ke pusam ama ne sum sigurna vo toa...
Sto mislite vie+ za toa dali uopste bi trebalo da ima red koga?dali treba da pomine vreme za da devojkata "go lapne"..ili..sosema e vo red..toa da se slucuva so samoto dobivanjena zelba...
Sweet Barbie напиша:
Ако ова со барбиките беше во преносна смисла за општа информација ја неам никаков проблем со пушењето. Примерот беше за другарка, не за мене.
Me interesira dali so prethodnite komentari se pocuvsvuva zagrozena ili navredena so toa sto "se dobilo vpecatok" deka ne si pusela...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S&M

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
Не баш... Се почувствував загрозена од тоа што не бев правилно разбрана. Уствари лошо се изразив, не се почувствував загрозена само НЕРАЗБРАНА.;)
 
Член од
8 мај 2006
Мислења
358
Поени од реакции
11
Излижи и ја ти, па после ке ти го испуши за да ти врате за ”услугата„.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Kaко би дошла добра една контратема за жените - што кога партнерот нејќе да му го испушите....
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Мистичен напиша:
Kaко би дошла добра една контратема за жените - што кога партнерот нејќе да му го испушите....
Зар има и таков ?
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
А зошто да нема?
Мислите дека маж не може да одбие пушење или секс?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Мистичен напиша:
Kaко би дошла добра една контратема за жените - што кога партнерот нејќе да му го испушите....
Или пак тема- што ако партнерот нејќе да и ја лиже.

:pos: :pos: :pos:
 
Член од
8 август 2005
Мислења
456
Поени од реакции
78
Pa, neli kazav pogore deka jas ja odbiv..i ja obrazloziv i pricinata..ne deka toa ne mi pricinuvalo zadovolstvo ..tuku bas vo toj moment mi profuci misla (pusenjeto e losa rabota:))...
vo vrska so obratnoto lizenje...:
Mi vrtese drugarot muabet..bratce, ama se zapotivte..kojznae...jas ne bi i ja lizel..,jas mu kazuvam deka se banjavme v more... itn itn..
i koa dojdoa moite 5 min...i koa mi tekna sto se mi zborese ovoj...khm..khm..go skoknav toj cin:)..
Nemoj sea da ispadne se nesto apstiniram:)..ova se primeri sto navistina mi se slucile..moze sugestivno..no togas deluvase...ops..ke zaboraef...abe za istata cura se raboti:))LOL...nit taa zadovolna nit jas:))lOl..ne vi kazuvam sto ponatamu...
babie..se razbravme..
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Sweet Barbie напиша:
Добро под претпоставка дека е стварно таква што би и кажал?
Ајде душо знаеш колку те сакам и колку го сакам тоа, ајде само бакни го :pos2: :zlo: за почеток дееее


П.С
Барби во твојот напис пишува ”така била воспитана”, епа кого дома го воспитуваат или учат да пуши
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
Znaes mnogu e glupo ona, ako me sakas ke legnes so mene ili ke mi go ispusis! So ima veze ako deckoto i posvetil cela vecer na devojkata, neli vrskata ne e samo ona ke bideme zaedno, ke ti posvetam vreme, na kraj da me zadovolis so toa sto ke mi go ispusis. Ja ne se se slagam so toa. Licno mene mi se nema dese4no. Ali vcera edna moja drugarka mi veli deka bila u takva situacija, ali ona nejkela da mu go pusi zs i bilo gad, a ona dozvolila da i ja lize i mrtva ladna mu rekla: Ako ne ti e gad tebe ja ne praam problemi. Samo zamislise u situacijava!
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Никола напиша:
Сте излегле убаво сте си поминале, ресторан, дискотека, сеедно.
И велите да дојде кај вас, таа не сака. И велите тогаш барем нека ви го испуши, сепак цела вечер сте и посветиле..
Ова е еден пример кој може да биде занемарен..
И од тука одма знам дека типот е некој напатен кретен и астала виста бејбе!
Ај барем испуши ми го бе!!:tapp:
Ја знам еден тип што има долга врска и не и дава на девојкава да му го пуши демек курвинско било тоа!Е ај сеа:lud:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: S&M

Kajgana Shop

На врв Bottom