Што кога неговиот/нејзината најдобар/а другар/ка ви се додворува?

Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
хехехе затоа што секој острана подобро гледа...секогаш најверните другари на дечко то ке ви се пулат ќе ви се додворуваат затоа што тој што е покрја вас и не секогаш знае да ве цени..искрено од другар повеќе имам добиено внимание
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Па ако си ја сакам девојката не би обрнал внимание на тоа.. али ако ми е некоја онака само ради авантура тогаш би изиграл паметно т.е. швалерашки.. :smir:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
601
Поени од реакции
178
Во врска сте, се оди како што треба, ама по некое одредено време приметувате дека најдобриот/та другар/ка на вашиот партнер, ве гледа со поинакви очи. Дали ке му кажете тоа на вашиот партер, ќе си го чувате тоа во себе со надеж дека ке помине, или нешто сосема трето?
Ако само ме гледа и ништо не превзема, или ќе ќутам или ќе му кажам на партнерот, има многу 'што би било ако би било' за да кажам точно што би се случило. Но ако се обиде да превземе нешто, дрско ќе го одбијам и ќе видам он како ќе се постави после тоа. Ако веќе не му падне на памет, ќе премолчам, а ако уште еднаш си дозволи да се опушти повеќе отколку што би било на место, би му кажала на партнерот да си го среди тоа.
 
R

Roten 96

Гостин
Исто би кажал,ако си ја сакаш девојката нема да обврнуваш внимание на тоа..но ако девојка ми тоа го знае и истото го прави..тогаш следува размена :D авантураа хаах
 
I

indigo child

Гостин
Flirt back.
Само колку да ми биде интересно :icon_lol:
 
A

Antigona

Гостин
Во врска сте, се оди како што треба, ама по некое одредено време приметувате дека најдобриот/та другар/ка на вашиот партнер, ве гледа со поинакви очи. Дали ке му кажете тоа на вашиот партер, ќе си го чувате тоа во себе со надеж дека ке помине, или нешто сосема трето?
Да, секогаш играм со отворени карти, така да штом приметам веднаш ќе го известам партнерот дека другар му сакал да правиме тројка , па ќе видиме што ќе се случи во следно ниво .
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.034
Поени од реакции
14.975
ако нејзината другарка ми се додворува, тогаш ќе и вратам со иста мера....
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Што кога неговиот/нејзината најдобар/а другар/ка ви се додворува?

Ит минс дека ај хев ектед лајк а бич во некоја окејжен,па сум му дала повод, па затоа ке се обидам да се себе анализирам (инаку најдобриот другар би бил обичен есхол ак глеа у цурата на хис бест френд).:P
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Што кога неговиот/нејзината најдобар/а другар/ка ви се додворува?

Ит минс дека ај хев ектед лајк а бич во некоја окејжен,па сум му дала повод, па затоа ке се обидам да се себе анализирам (инаку најдобриот другар би бил обичен есхол ак глеа у цурата на хис бест френд).:P
не пишувајте на англиски со македонски букви многу е ретардирано. мене кога нејзината најдобра другарка ми се додворува јас прво испитавам дали е тоа стапица може сака да ме привери па затоа ја зимам за коса ја факам ја лупам од маса ја испрашувам ако треба и вршам тортура само за да дознаам ако е чиста ондак ја прифаќам и се муваме а ако признае дека е кучка и дека она сака да ме тестира тогаш и викам МРШ КУЧКО БЕГАЈ
--- надополнето: Jul 19, 2011 11:22 PM ---
Што кога неговиот/нејзината најдобар/а другар/ка ви се додворува?

Ит минс дека ај хев ектед лајк а бич во некоја окејжен,па сум му дала повод, па затоа ке се обидам да се себе анализирам (инаку најдобриот другар би бил обичен есхол ак глеа у цурата на хис бест френд).:P
не пишувајте на англиски со македонски букви многу е ретардирано. мене кога нејзината најдобра другарка ми се додворува јас прво испитавам дали е тоа стапица може сака да ме привери па затоа ја зимам за коса ја факам ја лупам од маса ја испрашувам ако треба и вршам тортура само за да дознаам ако е чиста ондак ја прифаќам и се муваме а ако признае дека е кучка и дека она сака да ме тестира тогаш и викам МРШ КУЧКО БЕГАЈ
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
ќе го отерам у 3 пм, многу мразам дволични луѓе.:pipi:
 
S

smexy

Гостин
Досега не сум имал ништо со нејзини другари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom