Што кога ТОЈ се плаши од секс?

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
Дали ви се има случено обратното?Обично женските се тие на кои што им треба повеке време,поголема доверба во партнерот и што ли уште не за да му "дадат".Но што кога женското е спремно а тој се плаши или не е подготвен за тој чин?Како би реагирале,дали сте доживале такво нешто и како би го решиле тоа?
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Хахаххаха... wow.. зар постојат и такви???
Од една страна ова е супер. Некое женско ќе дознае како е да си машко и да не ти даваат:vozbud::pos2:
Вака, најдобро е таа да си го откачи него и да си најде некој од купиштата машки што нема да чекаат двапати да им се рече.
Ако па ептен го сака може да ја одбере за мене поглупата варијанта и да го прави тоа што го прават машките, да чека. Да чека и да биде верна и да биде фина и го сака, се со цел еден ден можеби, само можеби ќе се смилува и ќе и' даде.:tapp:
Абе ипак, за машко збориме. Запали го, подразголи се и нема шанси да те одбие. It's in our genes, man. We gotta spread the seed.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Во овој случај сигурно се работи за некој посериозен проблем, бидејќи е реткост.

Можеби има нарушен селф-естим, па поради тоа си става преголем притисок и очекувања и се плаши да не разочара.
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
Тој...е геј.

Или не се измил пред да искочи.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: иначе не се работи дека несака да има секс, би ималкога девојката би инсистирала но сепак тој длабоко во себе не е сигурен и не е подготвен за тоа
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
иначе не се работи дека несака да има секс, би ималкога девојката би инсистирала но сепак тој длабоко во себе не е сигурен и не е подготвен за тоа
Како што реков. Геј, или немиен.
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
Дали ви се има случено обратното?Обично женските се тие на кои што им треба повеке време,поголема доверба во партнерот и што ли уште не за да му "дадат".Но што кога женското е спремно а тој се плаши или не е подготвен за тој чин?Како би реагирале,дали сте доживале такво нешто и како би го решиле тоа?
не постои таков :pos2:што не сака и не е спремен за секс тој може да е некој одлепен или педер а за друго :nenene:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
А опцијата не му е дојдено до секс... не ја разгледувате ?


Ама па да се плаши :S
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
А опцијата не му е дојдено до секс... не ја разгледувате ?
Машко, на кое што не му е дојдено до секс со девојка? Геј...или немиен.

Сериозно, кога нешто за првпат треба да се случи помеѓу две личности, нема тука „не му е дојдено до секс“...дефинитивно е геј, или немиен. :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Машко, на кое што не му е дојдено до секс со девојка? Геј...или немиен.

Сериозно, кога нешто за првпат треба да се случи помеѓу две личности, нема тука „не му е дојдено до секс“...дефинитивно е геј, или немиен. :)
Е тогаш дефинитивно е едно од двете.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Ја мислам дека на овој свет нема да се најде таков,или ако некој се плаши не го покажува тоа(машка гордост :nesum:)
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Дали ви се има случено обратното?Обично женските се тие на кои што им треба повеке време,поголема доверба во партнерот и што ли уште не за да му "дадат".Но што кога женското е спремно а тој се плаши или не е подготвен за тој чин?Како би реагирале,дали сте доживале такво нешто и како би го решиле тоа?
Тебе ти се случило?
 

bad_girl

The girl you can't have
Член од
21 февруари 2007
Мислења
216
Поени од реакции
4
Тебе ти се случило?
не ама имам слушано една другарка како филозофира дека не се само девојките тие што не се секогаш подготвени за секс туку дека и машките не се такви како што се прават и се фураат цело време зошто коа ке дојде време за тоа и тие имаат некакви стравувања или пак не се доволно подготвени или незнам што..ни мене не ми е јасно затоа побарав мислење од вас:pipi:
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
А опцијата не му е дојдено до секс... не ја разгледувате ?


Ама па да се плаши :S
можеби има добиено *cheers*

сега знам колку гомна имат јадено за мене, кога не ми се сакало некад ;)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Женско да не се осеќа спремно за секс ај некако ќе разберам ама од машка страна ?

Или геј или некапен како што кажа трнот .... друго нема
 

Kajgana Shop

На врв