Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
19 септември 2014
Мислења
141
Поени од реакции
50
Мислу дека исход на наредну утакмицу највише ќе зависи од публику. Ако се тресе сала, Фени пада.
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Ипак се утакмица против Фени игра у петак,а и доваѓа ни омилен лик у Куманово,забава е загарантирана:D
 
Член од
20 август 2014
Мислења
245
Поени од реакции
100
Омилен лик ???? пиши кој е т,ј омилен лик , за мене е омилен лик е некој кој стварно е некој и нешто у кошарку дали од МК или од окружење.
А Фени ке га стопимо дали у петак или у суботу не е битно , има овај екипа капацитет с,с одличну тактику и добро расположење како на играчи такој и на публику ке ги направимо легуру Фенинакур
 
Член од
19 септември 2014
Мислења
141
Поени од реакции
50
Тони Симиќ да не ни е тј омилен лик :), или онј ракиџија што ги седи на клупу сас помаранџасто шалче :)
 
Последно уредено:
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Тони Симиќ(Симе излези),ке дојду на утакмицу само маму да му гу е*у не за друго:vozbud:
 
Член од
20 август 2014
Мислења
245
Поени од реакции
100
Значи за петак се очекуе центарско засилување , класична 5 -ца с,с европско искуство , још да се потпише , детаљи јутре :vozbud:
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.162
Поени од реакции
5.328
Значи за петак се очекуе центарско засилување , класична 5 -ца с,с европско искуство , још да се потпише , детаљи јутре :vozbud:
Ми гу очекуемо одамна веќ месец дна како е најавена ама слабо доваѓање
 
Член од
28 август 2014
Мислења
68
Поени од реакции
24
Ми гу очекуемо одамна веќ месец дна како е најавена ама слабо доваѓање
Исто како за Варду што кажа дечко 99% завршена работа такој очекују да дојде и Борче Мекејлебски за плеја и имамо гу екипу за тројну круну
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Самарџиски потпишие 97% тачна информација.
 
Член од
1 август 2014
Мислења
548
Поени од реакции
229
хахах још самарџиски ли остана непотпишан за нас
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
Значи за петак се очекуе центарско засилување , класична 5 -ца с,с европско искуство , још да се потпише , детаљи јутре :vozbud:
што подразбираш под европско искуство ? играја евролигу или играја у некоју европску лигу :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom