Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
19 октомври 2014
Мислења
101
Поени од реакции
51
Odlicna utakmica dnska... igraci sto trebase da odmoriv..odmoriva... onija sto gi trebase kontinuitet radi pripremu za utakmicu ss Feni ga dobiva.. a najbitno od sve e sto Radoje pocna da visi po obruci .. i da lepi banane ..Vreme e da ga podrzimo maksimalno... Bravo majstore
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Бреј против јакога противника издоминирале Вујошевиќ и Хајнс:pos:
Видемо у овија 10-ина утакмице до сг што разбирав,немав појма и двоицата и треба клоцу да добиев.
А,на Фени су Американци добри,ама одличан е и Гајовиќ ако не и најбољи,+ Караџовски,+ Враговиќ(ново појачање).
 
Член од
19 октомври 2014
Мислења
101
Поени од реакции
51
Бреј против јакога противника издоминирале Вујошевиќ и Хајнс:pos:
Видемо у овија 10-ина утакмице до сг што разбирав,немав појма и двоицата и треба клоцу да добиев.
А,на Фени су Американци добри,ама одличан е и Гајовиќ ако не и најбољи,+ Караџовски,+ Враговиќ(ново појачање).
Kapetane...dosta be vise ss negativnosti... za tvoju informaciju tj Vujosevic i dnska na svoju odgovornost igra bez masku..i ss skrsen nos... kd treba da se kritikuev treba ama kd treba da se poddrziv treba i toj...
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Виде ја довољно од њима,нема потребу да се фалив,а и превише поени постигнале Хајнс 11 , Вујошевиќ колко 12?
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.114
Поени од реакции
4.987
Тј Вујошевиќ повише од 3 скока не прави како што гледам. Дечко има потенцијал страшан и тнка е граница за да биде одличан играч , дали ќе гу пробие туј границу много брзо ќе видимо...
 
Член од
1 јуни 2008
Мислења
1.167
Поени од реакции
375
реално е да се каже дека Гоце Делчев не некој јак тим па да гледамо кој што направија, од друго страну паметно распоредена минутажа на кључни играчи и спремање на дуел против Фени, гледам дека трењер е доста унесен у работу и на +20 он се нервира зашто направиле грешку што е одлично за тим и за њега лично, исто такој морам да га пофалу наверојатно њега па и тим за тој што покажуев голему енергичност и пожртвуваност за тим, некако ми делуев дека има некоја хемија у овј тим, е сга колко ќе су моќни да се спротиставив на мзт или работнички ќе видимо за некое време у свак случај боље е него ли лично што сам очекуваја :)
 
Член од
15 август 2014
Мислења
78
Поени од реакции
21
captain dali u svaku ligu svi centri davav +20pt sto vi se desava na vas on ne fakja skokovi ama dr fakjav i ne e samo u poeni...:sick:
 
Член од
1 август 2014
Мислења
545
Поени од реакции
179



ќе има ли још некоја критика за нас како и сваку утакмицу...
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
@backboard

Па не прави скокови,не постиза поени,па зашто е доведен он?Да се каже дека има центар а?
 
Член од
19 октомври 2014
Мислења
101
Поени од реакции
51
@backboard

Па не прави скокови,не постиза поени,па зашто е доведен он?Да се каже дека има центар а?
naprotiv, pravi skokovi, sutira slobodni od tablu, kd sutira trojke pogagja gu konstrukciju od pozadi, tepa se po utakmice. kd e gusto i ga faulirav on legne na zemlju pa sam si ga isece prst za da ima zamenu i on da ne gi sutira slobodni za da ne gu skrsi tablu..ti za takvoga zalis... e takv ti igra u Kozuv...tamo idi i navivaj za njega... moj kapetane...ostavi gi ovija sto ss srce igrav za Kumanovo ,,,,ostavi ga ti Vujosevica...njega i gospod ke mu vrati za sve sto mu se ispodesava negativno na pocetak na ovuj sezonu..Inace Kozuv ti bese lobodan ovuj nedelju...za sledecu neznam ss koga igra...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom