Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Ке гу купу свакако.И онакој иду на сваку утакмицу БИБЛ и домашну лигу,такој да ке ми се исплати у свак случај.
Али сумњам дека би продале повише од 500 сезонске карте,такој да нема логика да не се продавав поединачне улазнице,жими Стојан,ке продадев 500 сезонске и сваку утакмицу само тија ке присуствуев:pos:
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Ја као нерадник не можу да си дозволу 800 денара,имам и други трошкови у месец а незапослен сам,по ми одговара сваку утакмицу да си купују карту , па макар на годишно ниво даја 200 денара повише.
 
Член од
1 август 2014
Мислења
551
Поени од реакции
236
некако како да ми фали едн дел од пресс.. нз зш не е ставена цела...
 
Член од
11 август 2013
Мислења
235
Поени од реакции
97
Igor yegorov ili egorov nz tacno ali nema ga nigde na kosarkarsku mapu, nigde nemoga da ga najdu :))))
 
Член од
28 август 2014
Мислења
68
Поени од реакции
24
Во возбудливо полуфинале екипата на Фени И беше поуспешна од нашиот тим и се пласираше во утрешното финале во кое уште се пласираше и Рилски Спортист, додека нашиот тим ке игра за 3 место против екипата на Мзт Скопје.

КК.КУМАНОВО 84-86 КК.Фени И.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.162
Поени од реакции
5.330
Богами не може никако да ви се падне, точно 12 години Куманово го нема тепано МЗТ на официјален натпревар
Ви никако да ни се паднете на нас ама ми ви се паднасмо на вас. Нема бегање ... овој да играмо заедно не за друго .. ама наместо да победите па у финале да играмо сг морасмо и ми да изгубимо па за 3ќо место .. мислу стварно нема смисла овакви глупости да правите :P
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.029
OOOOo daj ga mzt da se igramooo[DOUBLEPOST=1411159401][/DOUBLEPOST]Inace koj e bija u moznost da gleda neka dade izvestaj i dali ima sanse ekipa da napredue ili ke se borimo za superligu :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom