Фан Клуб: Рома

Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Повикани за утре:
PORTIERI

1 Szczesny
19 Alisson
98 Crisanto

DIFENSORI

3 Juan Jesus
13 Bruno Peres
20 Fazio
33 Emerson
44 Manolas


CENTROCAMPISTI

4 Nainggolan
5 Paredes
6 Strootman
8 Perotti
21 Vainqueur
16 De Rossi
30 Gerson

ATTACCANTI

7 Iturbe
9 Dzeko
10 Totti
11 Salah
27 Ricci
92 El Shaarawy


Шо кажа Спалети на конференцијата?
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
Konferencija za novinare Spallettija i Strootmana pred meč sa Portom:


90 minuta ili ulaziš u LŠ ili otpadaš, to je sve sumirano u sutrašnji revanš meč preliminarne runde kvalifikacija za LŠ na Olimpicu sa početkom od 20 i 45h.
Strootman:
Gledajući stiče se utisak velike solidnosti koje vam emocije preovladavaju od povratka na teren ?
- Fizički se odlično osećam, ali nisam još u Top formi, ali sve je ok. Prvi put sam igrao dva takmičarska meča u tri dana, to je veoma važna stvar za mene. Moji drugovi su mi pomogli i sada mi je lakše, spreman sam za igru.
Ono što smo videli u Portu od domaćina je velika agilnost i pokretljivost u napadu, dok su pokazali određene slabosti u odbrani. Da li zato treba napasti njihovu slabu stranu sutra ?
- Ne bi toliko da pričam o gostujućem timu, nas zanima naša igra koju ćemo prezentovati i koju smo pripremili za sutra. To će odlučiti sutrašnjeg pobednika. Dok smo bili kompletni sasvim smo dobro parirali i dominirali ali je isključenje donelo neke neočekivane situacije. Ovo je posebna tekma, moramo biti fizički i mentalno na top nivou.
Igrali ste protiv Udinesea sa kapitenskom trakom oko ruke, protiv Porta će vam biti treća tekma za kratko vreme kako se osećate ?
- Ne znam da li ću igrati, to je dobro pitanje, što se tiče kapitenske trake, to je bilo nešto specijalno ali zna se ko su u ovoj ekipi tri kapitena. Bio sam počašćen što mi je dodeljena uloga kapitena ali ko što sam rekao ovde se zna ko su pravi kapiteni i to nam svima olakšava posao.
Koliko je Dragao pomogao Portou i da li očekujete nešto slično i na Olimpicu ?
- Navijači su 12- ti igrač, sa punim Olimpicom tekma će biti manje komplikovanija za nas.
Na papiru Romi je dovoljno 0:0 da bi prošla dalje, kako ćete izaći na teren sa kojim stavom ?
- Kad uđemo na teren želimo da zabijemo gol i da pobeđujemo. Nikad nećemo igrati defanzivno, izuzetak je sa desetoricom u prvom meču, ali idemo na pobedu.
Da li osećate važnost i tenziju koji donosi ovaj meč ?
- Ne znam, mi ulazimo u tekmu da bi pobedili. Koliko je važna za nas toliko je važna i za njih, svi žele pobedu. Sve je moguće ali videćemo sutra sve na terenu.
Sutra ekipi treba kvalitet ?
- Ja sam uvek timski igrač, i želim da pomognem drugima svojim pristupom, ali Roma ima mnogo iskusnih i fudbalera i karakternih ličnosti. Ja ću sutra biti debitant kod kuće kada su tekme LŠ u pitanju dok mnogi igrači imaju iskustva višesezonskog igranja u LŠ i na desetine tekmi u tom takmičenju. Sutra je posebna tekma ali imamo fudbalere koji mogu da se nose sa teretom koja ta tekma nosi.
Protiv Udinesea smo videli da dišete na škrge, da li Spalletti radi na tome ?
- Ne radi on samnom pojedinačno, radimo dosta taktički, a trener je izuzetan taktičar, svi to znamo i zato ga slušamo šta nas uči i govori. Svi vezni igrači Rome mogu i naučeni su menjati međusobno pozicije u vezi. Ako me trener stavi levo, desno ili u centar veze meni je svejedno.
SPALLETTI :
Roma je odma na početku šampionata stavila do znanja neke stvari, koliko je to važno za ekipu?
- Ta tekma je lakši deo posla, ono što nas čeka je ono za šta smo radili i trenirali prethodnih 8 meseci. Mi smo spremni da se sučelimo sa rivalom i dobijemo priliku da se takmičimo u najprestižnijem evropskom takmičenju.
Rezultat iz prve tekme treba da se zaqboravi ?
- Apsolutno, što više igrači budu kalkulisali smanjivaće snagu i fokus na tekmu. Mi ćemo da izađemo na teren i odradimo naš deo posla.
Treća tekma u svega par dana ?
- Sutra moram izvesti najspremnije igrače i one najkvalitetnije, jedino na šta ne mogu da utičem su fudbaleri koji su nedostupni iz raznih razloga.
Šta se to desilo u prvoj tekmi, a neće se ponoviti u revanšu ?
- Teško se stvari ponavljaju u tekmama, ono što želim je reakcija i hvatanje u koštac i odgovor na eventualnu krizu u igri ako je bude. Uvek moramo biti pribrani i stremiti cilju koji smo zacrtali.
Tim je uveren u svoje kvalitete, do koje mere ?
- To što smo do sada uradili moramo još više napredovati, moramo naći više balansa u igri, moramo biti bolji u aspektu baratanja loptom, moramo biti brži.
Da li ćete se služiti iskustvom pojedinih fudbalera prilikom odabira startera za sutrašnji meč ?
- Prvo ću se večeras postarati da svi budu mirni da legnu da spavaju na vreme. Hoću sutra da vidim odlučne fudbalere koji žele da budu gospodari situacije. Na ovo smo se pripremali osam meseci, Emerson je bio malo nervozan u prvom poluvremenu protiv Udinesea ali je u drugom radio baš ono što treba.
Postoji li rizik od nervoze sutra, Strootman igra treću tekmu za kratko vreme ?
- Oni koji ne umeju da se nose sa stresom i strahom od uspeha oni mogu odmah da napuste klub. Tenzija uvek postoji kad su ovakvi mečevi u pitanju ali ako su fudbaleri maksimalno fokusirani na zadatke i taktiku, to se neće osetiti u igri. Što se tiče Strootmana meni bi on igrao 30 tekmi zaredom, koliko ih je samo nažalost propustio.
Ovo je možda najvažnija tekma sezone da li se čujete sa Pallottom ?
Da, u stalnom smo telefonskom kontaktu, uvek insistira da što više publike dovedemo na Olimpico. Veoma je zahvalan ako pridobijemo više navijača za sledeću tekmu. Pokušaćemo to da uradimo iz tekme u tekmu.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
According to Football Italia, Liverpool have made an offer of £18m for Roma midfielder Leandro Paredes.
Има нешто тука или безвезе муабет?
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
According to Football Italia, Liverpool have made an offer of £18m for Roma midfielder Leandro Paredes.
Има нешто тука или безвезе муабет?
за тоа ти зборев, можно е да го продадат за да го донесат Борха Валеро, ипак се зависи од пласманот во ЛШ :)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
за тоа ти зборев, можно е да го продадат за да го донесат Борха Валеро, ипак се зависи од пласманот во ЛШ :)
Ќе се пласирате бе, ви држам среќа од секогаш ми била Рома #2 тим. :D
Добар е Аргентинецов, не сум го прател а и ми нема некако впечаток оставено.
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Денес за Швајнштајгер излезе шпекулација. :confused:[DOUBLEPOST=1471954795][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1471966183][/DOUBLEPOST]По сѐ изгледа Борха Валеро е договорен и сега Рома треба да осигура пласман во ЛШ за да дојде без да мора да се продава некој друг.
Виљареал подготвиле понуда за Итурбе 2 + 12 милиони.
Излезе шпекулација дека Саба преговара со Кеита Балде од лацио :)

Денес очекувам да победиме, иако со португалциве не си начисто... Некогаш каков антифудбал играат страшно. Само да не влези некој слеп гол и да поведат први, после тоа многу тешко ќе биде ако се затворат.
Очекувам Џеко да стрела повторно.
 
Последно уредено:
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Официјална стартна постава: 4-3-3

.............................Шчешни .............................
Бруно П.......Манолас.......Де Роси.......Жезус
Стротман...........Паредес...............Наингголан
Салах.................Џеко........................Пероти

и
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
842
Поени од реакции
573
Premnogu slaba i troma igra. Dzeko nemoze da zadrzi topka vo nozete podolgo od 2 sekundi. Ovie od Porto se kako osi, po 3-4ca na topka stalno gi ima. DA NE NI E NAJNGOLAJ koj go ima nasekade, nz sto bi bilo. Ovie nasive igraci treba da mu davaat po 10% od plata sto gi vadi od govna ;)
 
Член од
16 јули 2014
Мислења
842
Поени од реакции
573
Џекооо да ти ебам и тебе и тој што ти дал шанса да играш и тој што те купи и не заеба ! Волку мртва игра со 10000000000 погрешни подавања и без желба за игра не сум видел од дамна :( Сега уште резултат ќе бркаме со играч помалце :( Барем нека ги стави Тоти и Ел Шарави може и шанса ќе имаме :) (знам дека не е можно)
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Како му ја причитаа на ќелавиов играта како селски буквар.
Овие не дека нешто поопасни беа првово, ама си ја искористија шансата и сега нека кисни.
Абе играј таму лига европа Господ да те види. :)
Овај Еспирито Санто (Светиот Дух) Мурињо испадна на крајот. Со овие умрениве играчи. :)
Бруно Перез не знае кај игра напред оди простор остава и затоа и фаулот беше за голот.
Де Роси не го коментирам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom