Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
ББЦ ги боли курот, ни пресинг, ни пак креаираат нешто, туку се чека само. Тоа е начинот за освојување титули. :bravobe:

Ако видам да ги форсираат и оваа сезона секогаш на сметка на поквалитетни играчи и формации ќе се откажам од гледање Реал се додека не го исфрлат идиот што го прави сево ова. Да ти ебам очоболот, да се молиш да им тргне на поедини играчи.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.897


Кога ќе влезе во игра тогаш ќе гледаме голови.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Отказ на Крофнитез ако не тепаме...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.617
Поени од реакции
18.088
Добро се бранат Милан и им дишат у врат цело време ради што Реал прави многу грешки, стандард приказна. Се на се Милан боље се утакмицава.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.141
Поени од реакции
28.897
Се на се утакицата тиња, Михајлович жива вода беше не пак играчите...10 паузи за вода земаа кој кур ги носат таму да умираат.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Мочај гиииии то брееее! :D
 
Член од
9 јуни 2015
Мислења
95
Поени од реакции
123
Дајте линк да гледаме трофејот кај шо го земат,на арена одвај чекаја да завршат да се одвајат
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Васкетс пред тој натпревар, кога играше второ полувреме со резервите, ми остави впечаток дека нема ништо во него, не знае каде тера..
Денес со прв тим, сосема друга приказна..одличен

Така да, не залитајте уште со заклучоците, премногу е рано сеуште..
Исто и за Данило, и на мене не ми се допаѓа ,ама има време..секој играч нема исто потребно време за адаптација.

Се на се, мислам дека имаме одлично тимче, само еден лев бек за да не го гледаме Арби таму.
И други не треба ни голман, Кико Касиља пријатно изненади,а има и одлична градба, висок и за скок и се,...ја би него пред Навас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom