Фан Клуб: Победа - Прилеп

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.014
Поени од реакции
7.730
никакво засилување не ви е ова, мене баш ми е ќеф шо замина од кај нас, жалосно шо немате салам име донесено уште...
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Брат ти си единствен шо го фалиш и се радуваш на овај.Јас искрено не го знам,ама штом Пелистер го пушта значи не е нешто посебно.Во втора лига 1 гол не дал,а ние треба во прва на него да се крстиме.Мора да зема нешто појако,Филип Ивановски на пример,за Пеев пишуваше дека се заинтересирани,тој би бил солидно засилување.Исто и Дин Аломеровик можа и да чара од него некој денар во иднина и плус е играч под 21 год.
Ич не сум оптимист за сезонава, ама од овај имам големи очекувања, знај со топка да игра, да повлечи повеќе играчи на себе, ко шо реков немаме таков играч, е сега можи грешам, не знам ќе видиме
 
Член од
6 септември 2015
Мислења
378
Поени од реакции
169
ќе се игра пријателскава или се одложи?
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
ќе се игра пријателскава или се одложи?
Се изигра, тепавме 2-0,појдов последните 15тина минути таман за голојте да ги видам. Првио гол Гешо се збуни нешто Смоквата пенал му свирна, вторио некое дете ја начека од 20тина метри волеј му плесна убав гол. Од то шо погледав турни ме да кинисам беше работата.
Иначе на Мегле и Карче не му ги продолжиле договорите. :facepalm::facepalm::facepalm:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.074
Поени од реакции
11.059
ova izgleda partiska naredba beshe, da se kacime pprva liga vo slucaj na izbori vo juli .Ah be rezili nevideni.Pa uste gledam gore se pali nekoj na umreni igraci sto od pelister gi brkaat.Abe za dA OSTANEME vo prva liga treba barem 4-5 ASOLNI zasiluvanja.Pod asolni podrazbiram igraci sto imaat igrano vo prvite 5-6 tima na tabelata,a ne igraci izbrkani nakloci od carev dvor ipelister.
 
Член од
6 септември 2015
Мислења
378
Поени од реакции
169
бев друже и јас, ама заминав на полувреме, од она што видов не ветуваме ама ич, нападот ни е тапа. Мое мислење е дека мора да се вложи доста во нападот, другиве делови од теренот не сме лоши ама за во топ4 тешко.
што е со голманот (ќелавицата) или и со него не се погодија за плата?
а за карче добар беше за резерва ама никако први 11, а и заслужи оти цело време дури беа под казна играше дечкото.
за мегле има доста поделени мислења, како и да е што побрзо мора во напад да се инвестира нешто.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
бев друже и јас, ама заминав на полувреме, од она што видов не ветуваме ама ич, нападот ни е тапа. Мое мислење е дека мора да се вложи доста во нападот, другиве делови од теренот не сме лоши ама за во топ4 тешко.
што е со голманот (ќелавицата) или и со него не се погодија за плата?
а за карче добар беше за резерва ама никако први 11, а и заслужи оти цело време дури беа под казна играше дечкото.
за мегле има доста поделени мислења, како и да е што побрзо мора во напад да се инвестира нешто.
Не знам по се случува со голмано, овај сега шо бранеше Давор Талески (ваљда му го погодив презимето) носеше единица на дресо, не дека значи нешто ова, ама ако го клоцнале Ванче за овај да брани не знам шо да речам.
Карче заслужи пошто имаше понуда од Турново дури беа овие прва лига и ги одби, ако не друго за од клупа е корисен.
Иначе заборајв и на Дано, деснио бек, не му давале договор, тој шо играше десен бек денеска гревојте беше, на топка се сопнуваше.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Со ингилизо и со вемро не се одржува фудбалски клуб ,уште таму се немаа посрано ама ете и то бидна, најголемата глупост беше кога од партија се јавуваа присуството задолжително да биди на стадион. Друго никој од главните луѓе во победа не е заинтересиран за нешто посериозно, ова од најсигурни извори , така да до година опет назад втора лига.
 
Член од
6 септември 2015
Мислења
378
Поени од реакции
169
a
Не знам по се случува со голмано, овај сега шо бранеше Давор Талески (ваљда му го погодив презимето) носеше единица на дресо, не дека значи нешто ова, ама ако го клоцнале Ванче за овај да брани не знам шо да речам.
Карче заслужи пошто имаше понуда од Турново дури беа овие прва лига и ги одби, ако не друго за од клупа е корисен.
Иначе заборајв и на Дано, деснио бек, не му давале договор, тој шо играше десен бек денеска гревојте беше, на топка се сопнуваше.
абе убаво за детето, ама требаше ќелавиот и давор па кој се докажи тој нека е прва постава, даниел како бек мене не ме импресионира, денис според мене е класа подобар.
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Ја имаше на бет365 вчера, сега ако зема засилување да знајте од кај се парите.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Ја имаше на бет365 вчера, сега ако зема засилување да знајте од кај се парите.
Неможиш да се товариш на такви отепани лиги на бет365 , лимит на влог има
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Na site ligi ima limit ama limitot live e mnogu pogolem i ne e problem da se uplatat poveke pari od poveke acounti.
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Na site ligi ima limit ama limitot live e mnogu pogolem i ne e problem da se uplatat poveke pari od poveke acounti.
Така ако можеше да се уплати од 5-10-50 акаунти до сеа милионери сите имаше да бидиме :)
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.074
Поени од реакции
11.059
seto experti ovde.Ke ti dade bet365 da napravat pari na mizerna prijatelska utakmica ? Razmislete malce pred da pisite nesto.I so ako od poveke akaunti ke e uplateno, demek ne znaat bet365 kolku pari se ima VKUPNO uplateno na nekoja utakmica? Pa ke si stavat vkupen limit be i ako sakas od100000 akautni uplakaj limitot vkupen e toj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom