Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Не знам Роналдо дали ќе се врати, ама ако се врати @RickyLFC9 и @dragonsky плачејќи ќе си го избришат профилот. Има на сите во фан клубов да ви пуштам по еден различен пост од двајцава за неговото враќање во Јунајтед да го ставите во потпис и ќе си ги дупиме секој ден.

Ништо лично и за двајцата, ама преку кур сте со враќањето на Роналдо во Јунајтед. Како прво цел свет зборува за тоа, тука само се пуштаат линкови и така се коментира, никој озбилно не пишал дека Роналдо се враќа и цело време и самите се заебаваме со неговото враќање, ама битно секој втор муабет ви е за тоа. Поздрав.

И да не се разбереме грешкa, јас пишав не знам дали ќе се врати да не испадне дека со постов викам дека ќе се случи тоа. Поздрав again.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Да има чоек можност и врски и да го имаш ова на голем постер, одиш таму и од еден на друг да ти се потпишат секој на себесе. Бесценето :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
konecno sostav vreden za na desktop stavanje
Не знам Роналдо дали ќе се врати, ама ако се врати @RickyLFC9 и @dragonsky плачејќи ќе си го избришат профилот. Има на сите во фан клубов да ви пуштам по еден различен пост од двајцава за неговото враќање во Јунајтед да го ставите во потпис и ќе си ги дупиме секој ден.

Ништо лично и за двајцата, ама преку кур сте со враќањето на Роналдо во Јунајтед. Како прво цел свет зборува за тоа, тука само се пуштаат линкови и така се коментира, никој озбилно не пишал дека Роналдо се враќа и цело време и самите се заебаваме со неговото враќање, ама битно секој втор муабет ви е за тоа. Поздрав.

И да не се разбереме грешкa, јас пишав не знам дали ќе се врати да не испадне дека со постов викам дека ќе се случи тоа. Поздрав again.
i vaka se demantiraat oni dvajca, pogotovo zmejot, ne pa za Ronaldo. Mata, Costa, world class players bez CL :D :D :D samo koj da kopa postovi :D
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Море не бришење на профил...ја размислував на самоубиство кога потпиша Фалкао за Јунајтед..ако дојде Роналдо геноцид ќе направам па после ќе се самоубијам...до толку ми е страв и гајле за трансфериве на Јунајтед...а верувам и на Рики исто.[DOUBLEPOST=1410882055][/DOUBLEPOST]
konecno sostav vreden za na desktop stavanje

i vaka se demantiraat oni dvajca, pogotovo zmejot, ne pa za Ronaldo. Mata, Costa, world class players bez CL :D :D :D samo koj da kopa postovi :D
Еве ја ќе копам постови.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Ама ако дојде по автоматизам станува слаб играч, така да ќе нема смисла да бришат профили заради некои си второкласни фудбалери :icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Море не бришење на профил...ја размислував на самоубиство кога потпиша Фалкао за Јунајтед..ако дојде Роналдо геноцид ќе направам па после ќе се самоубијам...до толку ми е страв и гајле за трансфериве на Јунајтед...а верувам и на Рики исто.[DOUBLEPOST=1410882055][/DOUBLEPOST]
Еве ја ќе копам постови.
Smejte se zmejski do utre, ednas nacekavte haos i iskoristive, ama samo na toa vi ostana :) sigurno I za Angel i Falcao imase spremno :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Mata, world class players bez CL
[DOUBLEPOST=1410882370][/DOUBLEPOST]
Smejte se zmejski do utre, ednas nacekavte haos i iskoristive, ama samo na toa vi ostana :) sigurno I za Angel i Falcao imase spremno :)
Living on prayer, како фанвоиве на Ливерпул до пред некоја година сте :D
И вас тоа ви остана "Следнава е наша" или "Пред 5 години први бевме"
За Ангел и Фалкао немав спремно еден пошто не ви го пратам фан клубот (а и мислам дека и вие веќе не бевте у "ФАК ЈЕА СТО ПОСТО ЌЕ ГИ ПОТПИШЕМЕ") а два пошто Јунајтед сезонава не е конкурент на Челзи и не ми е гајле за нивните трансфери :D (најискрено :) )
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
[DOUBLEPOST=1410882370][/DOUBLEPOST]
Living on prayer, како фанвоиве на Ливерпул до пред некоја година сте :D
И вас тоа ви остана "Следнава е наша" или "Пред 5 години први бевме"
За Ангел и Фалкао немав спремно еден пошто не ви го пратам фан клубот (а и мислам дека и вие веќе не бевте у "ФАК ЈЕА СТО ПОСТО ЌЕ ГИ ПОТПИШЕМЕ") а два пошто Јунајтед сезонава не е конкурент на Челзи и не ми е гајле за нивните трансфери :D (најискрено :) )
Toа за Мата не си сфатил не сакаше да кажа Мата дека нема ЛШ, туку дека неможе да носиме такви играчи без ЛШ. :)

А иначе Јунајтед и Челзи веќе 3-4 сезони по ред не се конкуренти за титула. :) 2012 беа Јунајтед и Сити, вие бевте далеку долу. 2013 ние бевме далеку горе, па последната ние бевме далеку долу... И се по +20 поени беше разликата меѓу Јунајтед и Челзи. Така да не знам оти си се замарал и последниве 3 години. xD
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
[DOUBLEPOST=1410882370][/DOUBLEPOST]
Living on prayer, како фанвоиве на Ливерпул до пред некоја година сте :D
И вас тоа ви остана "Следнава е наша" или "Пред 5 години први бевме"
За Ангел и Фалкао немав спремно еден пошто не ви го пратам фан клубот (а и мислам дека и вие веќе не бевте у "ФАК ЈЕА СТО ПОСТО ЌЕ ГИ ПОТПИШЕМЕ") а два пошто Јунајтед сезонава не е конкурент на Челзи и не ми е гајле за нивните трансфери :D (најискрено :) )
пратиш, пратиш, не се криј :))))
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.556
Поени од реакции
52.348
Својот не си го чита, дреме кај вас и кај Ливерпул цело време :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom