Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
изиграва Лино Червар
Ама ако дојде по автоматизам станува слаб играч, така да ќе нема смисла да бришат профили заради некои си второкласни фудбалери :icon_lol:
сва среќа имаат испишано страници кај нив за просециве иначе шо ќе праевме :р
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Не знам Роналдо дали ќе се врати, ама ако се врати @RickyLFC9 и @dragonsky плачејќи ќе си го избришат профилот. Има на сите во фан клубов да ви пуштам по еден различен пост од двајцава за неговото враќање во Јунајтед да го ставите во потпис и ќе си ги дупиме секој ден.

Ништо лично и за двајцата, ама преку кур сте со враќањето на Роналдо во Јунајтед. Како прво цел свет зборува за тоа, тука само се пуштаат линкови и така се коментира, никој озбилно не пишал дека Роналдо се враќа и цело време и самите се заебаваме со неговото враќање, ама битно секој втор муабет ви е за тоа. Поздрав.

И да не се разбереме грешкa, јас пишав не знам дали ќе се врати да не испадне дека со постов викам дека ќе се случи тоа. Поздрав again.
Ако се врати душата ќе им ја извадам, ако не се врати не може да ме заебаваат пошто не сум сигурен а ниту се надевам. :D Подипломатски не можеше да се поставиш со коментаров, ќе можеш да е*еш ама не и да те е*бат. :icon_mrgr:
[DOUBLEPOST=1410882370][/DOUBLEPOST]
Living on prayer, како фанвоиве на Ливерпул до пред некоја година сте :D
И вас тоа ви остана "Следнава е наша" или "Пред 5 години први бевме"
За Ангел и Фалкао немав спремно еден пошто не ви го пратам фан клубот (а и мислам дека и вие веќе не бевте у "ФАК ЈЕА СТО ПОСТО ЌЕ ГИ ПОТПИШЕМЕ") а два пошто Јунајтед сезонава не е конкурент на Челзи и не ми е гајле за нивните трансфери :D (најискрено :) )
За болдот - ако Јунајтед пред 5 години биле први тогаш кога Челси биле први ти не си бил ни роден. По твоја логика. o_O
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.563
Ако се врати душата ќе им ја извадам, ако не се врати не може да ме заебаваат пошто не сум сигурен а ниту се надевам. :D Подипломатски не можеше да се поставиш со коментаров, ќе можеш да е*еш ама не и да те е*бат. :icon_mrgr:

За болдот - ако Јунајтед пред 5 години биле први тогаш кога Челси биле први ти не си бил ни роден. По твоја логика. o_O
Мора така со нив оти ќе испадне сум летал до Мадрид лично да го убедувам. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom