Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Сега нека ги пуштат на позајмица ама во ПЛ, нека се концентрира ЛВГ на топ 3 сезонава ,па за другата нека добиваат шанса пошо ке се игра ЛШ. Ако се покаже Вилсон, јогуртот може аут, ако се покаже Лоренс Клеверли може аут, ако се покаже Џеси, јанг може аут. Така нема да ни се наруши хоумгроун квотата, а ке си добиеме 3 посолидни играчи.
Иначе Вилсон>Кин>>>>>Велбек
величе > велбек !!!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ниеден дрес не е до толку лош на фудбалер зошто се развиени :D кога ќе го купиш за тебе обичен штакор или обична стока ватевр и ќе ти стои како да е замотан околу тебе ќе се прашаме :pos:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.761
Поени од реакции
20.473
Сега гледав слики од Вилсон, може врвките на копачките да си ги врзе без да се наведне.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Физичаров па, сеа за се бара изведена теорема :D

Мата ми делува ко да се мочнал во гаќи кога влегол Бексов кај што јаделе, видете како го пишал

hfhgf.PNG :D
 
R

red.devil

Гостин
Гледам серии си разменувате. Јас мислам да глеам реприза на последниве десетина страни од фан клубов. :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не мора серии, еве Adams Family може да се пушти, двата дела. Нешто слично како Ман Утд под водство на Мојс, да се потсетиме :D
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Не ми текнува една исто америчка серија, мажот беше стоматолог, жена му поима немам, имаа два сина и една ќерка. Мажот Бен мислам дека се викаше. Добра комедија, нешто ко френдс и фрејзер беше.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Јас конечно фатив да ја гледам Damages ,одлична е, адвокатски сплетки, измами ... Сеа финалето на прва сезона го гледам и многу ми се допадна до сега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom