Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Дупи си ги :D:D[DOUBLEPOST=1455234852][/DOUBLEPOST]Добри се Маседониан редс ,децата си газат. Редовно купуваат Македонски спорт,располагаат со информации .:D:cool:


Шала на страна И ЈАС СУМ ЛИВЕРПУЛ се најголеми мажишта. Го нема Роџо ,нема забава. Тоа е тоа.Згасна страната ради идеал и убедување.
Пример за љубав. Ромео и Јулија стајл . :D

Последни кои искрено сакаа. :(

Алал,за почит.
Ти најде да пишуваш? Зарем ти, кој ја поседуваш една од најлошите страни во поновата историја на фејсбукот? :D
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Ако играат тројцава напред константно без повреди, не ме интересира одбраната, можат од пензионерски дом да извадат четворица. АТАКАРЕ!
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
uopste ne me ispolnuva pobeda nad aston vila od 6-0 mnogu poveke bi sakal da pobedime so siti naredno kolo so 1-0 i da pocneme da pobeduvame natprevari ,konecno napredok vo igrata tecna so dodavanja so sansi ,i da toa e toa sto celo vreme brmcam deka ni trebat top klasa fudbaleri od rangot na staridz igraci koi mozat da napravat razlika, najranlivi sme vo odbranata i toa soperite i golmanot ni se corba ,ne sme tolku losa ekipa kolku sto imame losi rezultati pred se toa se dolzi na povredite na klucni igraci , no fakt e deka nekoi od fudbalerite se dosta van forma ,pred se benteke hendo minjole site stoperi de se povredeni no i slabo igraat svetla damka mozebi bese lovren i se na se neka se zemat sebesi ocigledno i promenata na trenerot vlijae kaj nekoj od igracite toj visok presing spored mene ne ni odgovara ama bas nikako , a da se branime ne znaeme sekoj centar sut e pola gol taka da mora klop da ja dotera odbranata
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.890
Поени од реакции
7.284
Ova denes bese radvaj se kure na pijana zena ,pa ovie posevo ke gi pobedese :D
 

ХулахопкиСоТочки

Out of step with the world
Член од
9 август 2014
Мислења
1.494
Поени од реакции
5.250
Ајде сеa пoчнa и зa пoбеди дa се мрчи :facepalm:
Акo не пoбедевме ќе се пцуе у великo, aкo пoбедувaaт-еј пa oвие секoј ќе ги пoбедеше. Не мoже чoвек крaјoт дa гo нaјде.

Секoјa пoбедa ми е дрaгa, без рaзликa нaд кoгo е и тoa oсoбенo сo вaквa гoлеaдa.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom