Фан Клуб: Вардар

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Karcev doagja na sestmesecna pozajmica vo Vardar no ako nov klub do 31 avgust ovaa pozajmica ne vazi i toj ke go napusti nasiot klub!!!
 

viola

FORZA VIOLA
Член од
3 февруари 2008
Мислења
485
Поени од реакции
11
utre site na stadion, top ke bide
napred vardarrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:vozbud:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Брат пази ти да не пољубиш врата во понеделник заш денес е сабота и поз се гледаме УТРЕ:helou:
Abe dobro u pravo si pomina 12:):):)
Ali jas smetam vo odnosot na zapocnuvanjeto ba denot (otkako ke stanes:)) zatoa se gledame zadutre:):)
Abe ne e bitno bitno da napravime edno vistinsko derbi kakvo sto im nalikuva na dvete od najdobrite tri navivacki grupi od makedonija ako ne i najdobri dve:):)
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Ајде утре да се собереме во што поголем број.:jupi::jupi::jupi:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.695
Ke bide MAGICNO:):)
Konecno se sobirame posle 2-3 meseca. Plus ke ima ehooooooo ogromno posto ja izgradija sever. Uste da pobedime:)
Moj tip Vardar-Teteks 2:0!!!
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Утре сите искрени навивачи да дојдат на стадион, без разлика дали на Запад или Југ. Потребни сме му на Вардар во овие тешки времиња. Утакмицата е од 17 часот, а како што знаете доаѓаат и Војводи (кои се "ортодокс брадерс" со Комити).

НАПРЕД ВАРДАР ВО СРЦЕ ТЕ НОСАМ !!!
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
3.358
Поени од реакции
7.343
Утре сите искрени навивачи да дојдат на стадион, без разлика дали на Запад или Југ. Потребни сме му на Вардар во овие тешки времиња. Утакмицата е од 17 часот, а како што знаете доаѓаат и Војводи (кои се "ортодокс брадерс" со Комити).

НАПРЕД ВАРДАР ВО СРЦЕ ТЕ НОСАМ !!!
Ја би додал и да уплаќаат за сезонските, ако досега не уплатиле, пошто со оваа управа тешко оди и обезбедувањето основни средства за егзистирање на клубот. Трошоците за натпреварот утре со Тетекс се покриени од досега извршените уплати и затоа имајте предвид дека секој прилив на финансии во моментов е значаен за функционирањето на Вардар
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
122
Поени од реакции
4
Утре сите искрени навивачи да дојдат на стадион, без разлика дали на Запад или Југ. Потребни сме му на Вардар во овие тешки времиња. Утакмицата е од 17 часот, а како што знаете доаѓаат и Војводи (кои се "ортодокс брадерс" со Комити).

НАПРЕД ВАРДАР ВО СРЦЕ ТЕ НОСАМ !!!
Aj so sreka.

SO SREKA:vozbud:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Утре идам на Запад:vozbud: со неколку форумџии кој е расположен да се видиме нека ми пише на профил
и ај со Господ напред да победиме :back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom