Фан Клуб: Вардар

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Сега читам по порталиве Дади бил слободен речиси цело лето пошо клубот не му добил лиценца за настап во прва лига, а нашиве носат странци, ок е овој Новак како играч, ама што има да се носи странец кога сме имале на тацна наше дете, вардарово кое лани имаше одлична сезона во Керкира а и ако ништо друго најмалце е на ниво на овој Новак ако не и подобар.
Абе каков Дади не заебавај :D

Не ми се верува дека Миранјан го земаат за младинска репрезентација на Ерменија :pos::pos::pos:
Таков хендикеп може само во Млекар во трета лига да го пратиме на позајмица.
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Абе каков Дади не заебавај :D

Не ми се верува дека Миранјан го земаат за младинска репрезентација на Ерменија :pos::pos::pos:
Таков хендикеп може само во Млекар во трета лига да го пратиме на позајмица.
Зашто да не?
Па коа чинеше во грчка лига, и играше стандардно во солиден грчки клуб. Зашто па на нас дад не ни чини.
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.059
Поени од реакции
3.843
Има Господ. Уште три пати ќе го јадат курот.. и тоа немиен. Ќе лапаме двојна годинава.
ЕБИ ВАРДАР ГЛУПИ ЈУФКИ!
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.013
Поени од реакции
7.730
ах бе да ве ебам :D
Случајно поминав, не знаев дека младинците играле, барем во млади категори ве победвавме, одам резултат 0:2 и фаул му имаше за вас и се затуркаја децата и еден ваш падна ко покосен ко на телевизија и судијата дирек црвен му плесна на нашиот, нормално не пропуштив прилика да му изнапцујам се, анти вардар ако сакат и бебиња нека играт:angel:
 
Член од
24 мај 2012
Мислења
294
Поени од реакции
114
Утре сакам да одам на Македонија Шпанија ама најдобар блок достапен ми изгледа 13тио, да ве прашам вас да не има препрека таму нешто како ѕид шо има толку слобидни седишта??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom