Фан Клуб: Борусија Дортмунд

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.870
Поени од реакции
11.490
Клоп каква ретарда од човек е. :D :D Ама онаквото го боли у каква поза ќе го сликнат, дали е бесен, дали се кикоти ко ненормален, праи фаци и слично. :D
 

CrookedYoung93

<3 Echte Liebe <3
Член од
27 април 2013
Мислења
295
Поени од реакции
198
Клоп е јебачина невидена,он секој ден ебе,ја не веруем да постои жена на светов што го одбила.Сезонава што иде ќе ги ебе сите и се ќе освоиме!
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Клоп е јебачина невидена,он секој ден ебе,ја не веруем да постои жена на светов што го одбила.Сезонава што иде ќе ги ебе сите и се ќе освоиме!
него никогаш не му викаат "како е бе клоп", него "како ебе клоп" - а одговорот е "јако е ебе клоп" :LOL:
 

CrookedYoung93

<3 Echte Liebe <3
Член од
27 април 2013
Мислења
295
Поени од реакции
198
Олеле муншит олеле љевакоњски .. шубоо си ги шлапна ЗВЕРОТ КЛОП и него и војводата гоце..ама ајде пак скромно да поминеме,денеска успешно заврши тренингот на Дортмунд <3 Echte Liebe <3
 
M

Mario Gómez

Гостин
Олеле муншит олеле љевакоњски .. шубоо си ги шлапна ЗВЕРОТ КЛОП и него и војводата гоце..ама ајде пак скромно да поминеме,денеска успешно заврши тренингот на Дортмунд <3 Echte Liebe <3
Чекај допрва почнува борбата, ова беше само прва рудна, не се возбудувај.

Инаку прејјак тим имате, комплетен на сите позиции. Одбраната е многу појјака сега од лани и пред тоа. На штоперска позиција ептен јаки, и по страните исто. Сепак многу зависи и од Имобиле и Рамос. Жабаров ми се сфиѓа вака на прв поглед јак е. Клоп е мајстор да трансфери и за јадење гомна. :D
 

CrookedYoung93

<3 Echte Liebe <3
Член од
27 април 2013
Мислења
295
Поени од реакции
198
Чекај допрва почнува борбата, ова беше само прва рудна, не се возбудувај.

Инаку прејјак тим имате, комплетен на сите позиции. Одбраната е многу појјака сега од лани и пред тоа. На штоперска позиција ептен јаки, и по страните исто. Сепак многу зависи и од Имобиле и Рамос. Жабаров ми се сфиѓа вака на прв поглед јак е. Клоп е мајстор да трансфери и за јадење гомна. :D
Абе ич око не ми трепнуе..[DOUBLEPOST=1407958105][/DOUBLEPOST]Pierre-Emerick Aubameyang: "We're delighted to have made this start to the season and to be in such rhythm. The Spiderman mask was because my son was born today and I wanted to score for him. I think Kevin Großkreutz has the mask now."
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom