Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
7.069
Жиру да земе лекции од Кејхил во врска со нафрлените топки. Ќе стане најдобар стрелец во лигата.
 
P

psychostasia

Гостин
Сезонава Конте или Пеп ако освојат, Венгер од газот да си касне. Кој како дојде титула зема, само Венгер 15 години со празни раце.
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Шупаци се, место да водат 5-0 на полувреме и да си го прчат до крај, мора онака до 90 та да се тресеме.
Какви шанси имаа мислам друг тим да беше ќе се истуреше од голови, ептен разочарува Окс..........
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Мизерија оној глупиот проект на Венгер, Британско јадро ... Ремзи, Окс, Вилшер, Џенкинсон, Гибс, Волкот ... Пропаст!
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.620
Поени од реакции
12.431
Се надевам сега се читате :)
Откако влезе Рамзи даваме 4 гола.
Донев 2 недели го поти за Челзи и пецка против Арсенал, али со тебе не може да се спореди. Како успеа да ме извадиш од такт, свака ти част :bravobe:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
За Ремзи нема да коментирам зошто искрено освен последниот шут у 30ти ред и не го приметив баш, ама на Окс да му и јадете јајцата.
Не ја следев со некое посебно внимание утакмицава ама Окс баш океј изигра, како и според мене што игра у последно време и не ми е јасно сите зошто го тупите со Окс.
Е ама јбг, вие би го продале Окс, а би го задржиле Жиру...
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.620
Поени од реакции
12.431
За Ремзи нема да коментирам зошто искрено освен последниот шут у 30ти ред и не го приметив баш, ама на Окс да му и јадете јајцата.
Не ја следев со некое посебно внимание утакмицава ама Окс баш океј изигра, како и според мене што игра у последно време и не ми е јасно сите зошто го тупите со Окс.
Е ама јбг, вие би го продале Окс, а би го задржиле Жиру...
Гледај ја утакмицата молимте...ОСОБЕНО ПРВО ПОЛУВРЕМЕ!
 

Sura

Gooner 4 Life
Член од
6 мај 2010
Мислења
3.422
Поени од реакции
1.923
Јакоооооооооооооооооооооооо, Алексис хетрикче, само здравје нека го служи, какви голчиња брцна денес, па па па:cuc::cuc::cuc:
Комбинацијата Коке со Џака е фантастична, двајцата одлична партија. Окс иако имаше мнооооооооооооооооооооооогу лоши одлуки, секаде го имаше на терен, секогаш се отвараше и заслужува пофалби денес, прво полувреме ми идеше да му влезам преку монитор али се поправи.
Одбраната ни е супер, само десната страна без Белерин ни е мртва у напад.
Нека се множат вакви високи победи:oleee::oleee:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Гледај ја утакмицата молимте...ОСОБЕНО ПРВО ПОЛУВРЕМЕ!
Ја глеав и океј, првото му беше полошо од второто, ама генерално океј изигра, солидно.
И дури и најкатастрофално да изиграл, пак ја не би го продал така лесно ко шо си праите муабет тука.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
За Ремзи нема да коментирам зошто искрено освен последниот шут у 30ти ред и не го приметив баш, ама на Окс да му и јадете јајцата.
Не ја следев со некое посебно внимание утакмицава ама Окс баш океј изигра, како и според мене што игра у последно време и не ми е јасно сите зошто го тупите со Окс.
Е ама јбг, вие би го продале Окс, а би го задржиле Жиру...
Ај кажи ми сезонава кој повеќе импакт и бодовен придонес има, Жиру или Окслејд ?
 
P

psychostasia

Гостин
Ако денес некој беше дупка тоа беше Тео. Катастрофа одигра.
Окс денес баш добро си одигра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom