Факултет за Електротехника и информациски технологии

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Демијан, 29 декември 2007.

 1. Shteff Mathers

  Shteff Mathers

  Член од:
  10 декември 2010
  Мислења:
  2.380
  Допаѓања:
  1.642

Сподели преку: